Adaptér na trojfarebný krém - Wilton

Adaptér na trojfarebný krém - Wilton

6.07 EUR

Vaše možnosti obohacujúce Adaptér na trojfarebný krém - Wilton od top značky Wilton - tento hit ľahko nájdete výhodne za 6.04 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Značka: 
SKU: 0070896519924
Do obchodu

Popis

Wilton

V akcii je len tu Adaptér na trojfarebný krém - Wilton od značky Wilton - tento tovar zakúpite v neopakovateľnej akcii za 6.04 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Adaptér na trojfarebný krém. Plastový nástavec na zdobenie troma farbami krémov.

S trojfarebným adaptérom na cukrárske špičky Wilton ColorSwirl ľahko vytvorte krásne dvoch alebo tri farebné krémy. Spojka vám umožní vytvoriť krásne farebné kombinácie krémového krému len jedným jednoduchým pohybom vrecka a špičky.

Stačí pripojiť a zabezpečiť pomocou priloženého prstenca. Wilton ColorSwirl Tri-Color Large Coupler prepája tri dekoračné sáčky naraz, takže môžete ľahko zdobiť torty, košíčky a ďalšie sladké pochúťky vo viacerých farbách. Môžete tiež ľahko prepínať špičky pre rôzne techniky zdobenia v rovnakých farbách krémov. Spojka obsahuje tri vzájomne prepojené spojovacie diely, ktoré sú umiestnené v centrálnom prstenci. Krúžok drží zdobiace hrot bezpečne počas práce.

Tento adaptér pracuje ideálne s vysokými špičkami Wilton:

1M
2D
6B
4B
sada ozdobných hrotov Extra Large (1M, 2D, 2A) (predáva sa samostatne).
Odporúča sa používať tento adaptér v kombinácii s jednorazovými dekoračnými sáčky.

Parametre produktu Adaptér na trojfarebný krém - Wilton

  • Názov: Adaptér na trojfarebný krém - Wilton
  • EAN: 0070896519924
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 6.04 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Adaptér na trojfarebný krém - Wilton

Adaptér na trojfarebný krém - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky