Aranka roll 500 g -

Aranka roll 500 g -

2 EUR

Dnes je tu pre vás Aranka roll 500 g - od originálneho výrobcu - tento produkt kúpite s unikátnou zľavou za 1.97 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

V akcii je práve teraz Aranka roll 500 g - čo nám dodáva - tento tovar si môžete zakúpiť za bombastickú cenu 1.97 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Zmes na jadrové trubičky.

Pod obchodným názvom Aranka roll sa skrýva vychytaná zmes na výrobu jadrovej trubičiek alebo je tiež poznáte pod názvom grilážové. Vďaka jednoduchej receptúre je odstránená komplikovaná príprava jadrové hmoty a dochádza Timna k významnej úspore času, energie a práce. Výroba je bezpečná a nehrozí popálenie pri stáčaní horúcich korpusov. Táto zmes sa dá s úspechom použiť nielen na výrobu jadrovej trubičiek, ale aj kornútkov, košíčkov, šatôčok a iných tvarov. Vypracované cesto sa vyvaľuje na veľmi tenučké plát z ktorého vykrajujeme potrebné tvary, ktoré stáčame na kovové trubičky, kornútky a pod.

Dávkovanie: 500 g zmes Aranka, 100 g margarín, 50 g voda.

Vopred zmäknutý margarín a ostatné suroviny zmiešame a vypracujeme hladkú hmotu.Před ďalším použitím necháme 1 hodinu odležať v chlade. Pečieme pri 190 ° C cca po dobu 12-15 minút - ak chcete dosiahnuť trubičky typu grilážové, musíte cesto upiecť do tmavej hnedej farby. Pri svetlom upečení docielite klasické trubičky, ktoré je skoro mäkká.

Hmotnosť dodávanej zmesi je 500 g z ktorej vyrobíte cca 30 ks trubičiek o dĺžke 10 cm a priemerom 15 mm

Parametre produktu Aranka roll 500 g -

  • Názov: Aranka roll 500 g -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 1.97 EUR
  • Energetická hodnota: 406 kcal
  • Tuky: 8,8 g
Pozrite si všetky produkty značky
Aranka roll 500 g -

Aranka roll 500 g -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky