Aranžovací drôtik Gauge č. 16 - biely - Modecor

Aranžovací drôtik Gauge č. 16 - biely - Modecor

10.3 EUR

Toto si zamilujete: Aranžovací drôtik Gauge č. 16 - biely - Modecor pochádzajúce od značky Modecor - tento produkt máte za pár kliknutí v úžasnej akcii za 10.31 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Modecor

Toto si zamilujete: Aranžovací drôtik Gauge č. 16 - biely - Modecor čo odoberáme od výrobcu Modecor - tento artikel sa na vás teší v hustej akciu za 10 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Biely floristický drôtik na výrobu dokonalých kvietkov a ozdôb na tortu.

Biely floristický drôtik použijete na upevnenie tvarovaných kvetov na torty. Vymodelované kvety nechajte uschnúť na drôtiku a potom ich umiestnite na požadované miesto.

Pri tvorení hustých kytíc použite zdvíhacie kliešte - špeciálne tvarované nožnice na uchopenie kvetín, ktorými zasuniete drôt na miesto, kde by ste sa rukami nedostali.

Biela farba dobre splynie s bielymi poťahovanými tortami. Na drôt môžete upevňovať aj ďalšie tvary z modelovacích a poťahovacích hmôt alebo

Pozrite si všetky produkty značky
Aranžovací drôtik Gauge č. 16 - biely - Modecor

Aranžovací drôtik Gauge č. 16 - biely - Modecor

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky