Aranžovací drôtik Gauge č. 16 - biely - Modecor

Aranžovací drôtik Gauge č. 16 - biely - Modecor

10.93 EUR

Top produkt, Aranžovací drôtik Gauge č. 16 - biely - Modecor od známeho výrobcu Modecor - tento hit môžete získať za skvelú cenu 10.94 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Neplaťte inde viac než musíte..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Modecor

Toto si zamilujete: Aranžovací drôtik Gauge č. 16 - biely - Modecor od kvalitnej značky Modecor - tento tovar si môžete nechať doručiť po zlacnenie za 10.94 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Urobte si radosť..

Biely floristický drôtik na výrobu dokonalých kvietkov a ozdôb na tortu.

Biely floristický drôtik použijete na upevnenie tvarovaných kvetov na torty. Vymodelované kvety nechajte uschnúť na drôtiku a potom ich umiestnite na požadované miesto.

Pri tvorení hustých kytíc použite zdvíhacie kliešte - špeciálne tvarované nožnice na uchopenie kvetín, ktorými zasuniete drôt na miesto, kde by ste sa rukami nedostali.

Biela farba dobre splynie s bielymi poťahovanými tortami. Na drôt môžete upevňovať aj ďalšie tvary z modelovacích a poťahovacích hmôt alebo

Parametre produktu Aranžovací drôtik Gauge č. 16 - biely - Modecor

  • Názov: Aranžovací drôtik Gauge č. 16 - biely - Modecor
  • EAN:
  • Výrobca: Modecor
  • Cena: 10.94 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Aranžovací drôtik Gauge č. 16 - biely - Modecor

Aranžovací drôtik Gauge č. 16 - biely - Modecor

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky