Ariba čokoláda horká 72% - 10 kg -

Ariba čokoláda horká 72% - 10 kg -

86 EUR

Obľúbený produkt Ariba čokoláda horká 72% - 10 kg - od výrobcu - tento tovar si môžete kúpiť vo zľavové akciu za 78.04 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Poctivý výrobok, Ariba čokoláda horká 72% - 10 kg - s osvedčenou značkou - tento artikel je v tento okamih v jedinečnej akcii za 75.74 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Urobte si radosť..

Ariba čokoláda horká 72% na výrobu dutých figúrok, máčané ovocie, výrobu praliniek alebo len tak, na maškrtenie.

Prinášame ďalšiu čokoládovú dobrôtku - pravú čokoládu z talianskej dielne. Spojením najjemnejších kakaových bôbov z Pobrežia Slonoviny a ďalších základných prísad sa podarilo firme Unigra pripraviť unikátne čokoládové produkty na výrobu praliniek a čokoládových figúrok.

Pravá čokoláda s podielom 72% kakaovej hmoty je určená na výrobu dutých figúrok, máčané ovocie, výrobu praliniek alebo len tak, na maškrtenie.

Balené á 10 kg.

 

 

Parametre produktu Ariba čokoláda horká 72% - 10 kg -

  • Názov: Ariba čokoláda horká 72% - 10 kg -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 75.74 EUR
  • Energetická hodnota: 556 kcal
  • Tuky: 40 g
Pozrite si všetky produkty značky
Ariba čokoláda horká 72% - 10 kg -

Ariba čokoláda horká 72% - 10 kg -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky