Ariba čokoláda mliečna Latté 32% - 10 kg -

Ariba čokoláda mliečna Latté 32% - 10 kg -

71.47 EUR

Unikátny Ariba čokoláda mliečna Latté 32% - 10 kg - od kvalitnej značky - tento artikel pořizujte extra lacno za 68.07 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Veľmi žiadaný produkt, Ariba čokoláda mliečna Latté 32% - 10 kg - od obľúbenej spoločnosti - tento tovar si môžete nechať poslať výhodne za 66.06 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Delikátna mliečna čokoláda s prírodnou vanilkovou arómou s 32%-ným podielom kakaovej hmoty. Čokoláda v 10 kg gastrobalení.

Pravá čokoláda v mliečnom prevedení vhodná na výrobu dutých figúrok, praliniek, máčaného ovocia a pod. Balené á 10 kg

Prinášame ďalšiu dobrôtku - tentoraz pravú mliečnu čokoládu z talianskej dielne. Spojením najjemnejších kakaových bôbov z Pobrežia Slonoviny a ďalších základných prísad sa firme Unigra podarilo pripraviť kvalitnú čokoládu pre výrobu praliniek a čokoládových figúrok.

Zloženie: cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, kakaová hmota, emulgátor (E322Parametre produktu Ariba čokoláda mliečna Latté 32% - 10 kg -

  • Názov: Ariba čokoláda mliečna Latté 32% - 10 kg -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 66.06 EUR
  • Výrobce deklaruje: Bezlepkový výrobek - neobsahuje lepek (Gluten free)
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Ariba čokoláda mliečna Latté 32% - 10 kg -

Ariba čokoláda mliečna Latté 32% - 10 kg -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky