Autíčko VW Beetle Brouk - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Autíčko VW Beetle Brouk - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

3.45 EUR

Veľmi obľúbený produkt Autíčko VW Beetle Brouk - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann od značky Frischmann - tento artikel je v túto chvíľu v jedinečnej akcii za 3.45 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 8595242855522
Do obchodu

Popis

Frischmann

V akcii je Autíčko VW Beetle Brouk - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann kvalitné značky Frischmann - tento produkt kúpite za perfektnú cenu 3.45 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Autíčko Volkswagen Brouk červené ručne modelované. 

Autíčko vyrobené z marcipánu je dlhé 8 cm a vysoké 3 cm. Marcipán má prirodzene mandľovú chuť a vôňu. Autíčkami môžete ozdobiť detské chlapčenské torty, ale aj torty pre mladých či starších chlapov. Na zvýraznenie detailov na farebnom aute môžete použiť gélové a púdrové farby. Nimi môžete zvýrazniť aj vystúpené plochy autá a tvoriť odlesky alebo naopak tiene. Detaily môžete dokresľovať farbami v tube. Na pripevnenie autíčok na povrch torty môžete použiť špáradlo, alebo pre väčšiu bezpečnosť jedlé lepidlo alebo domácu zmes z bielka a práškového cukru.

Pre naše marcipánové figúrky používame ten najlepší pravý mandľový marcipán bez geneticky upravených surovín a bez rôznych náhrad (sušené mlieko, sója, lecitín, atď.)

Chuť marcipánu je celkom prirodzene mandľová, bez prídavku látok zvýrazňujúcich chuť či mandľovú arómu.

Figúrky sú ručne formované alebo ručne modelované, s láskou vymaľované a balené.

Zloženie: cukor, mandle (36%), voda, invertný cukrový sirup, sorbit, invertáza, alkohol, vaječný bielok, potravinárske farbivo E120, E100, E153, E131, E132, E151

Hmotnosť: 75 g

Farby: červená, zelená, modrá, žltá (zasielame podľa aktuálnej skladovej dostupnosti, v prípade preferencie konkrétne farby prosím píšte do poznámok)

Alergény: vaječný bielok, mandle

Rozmery: výška cca 3 cm, dĺžka cca 8 cm

 

 

Parametre produktu Autíčko VW Beetle Brouk - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

  • Názov: Autíčko VW Beetle Brouk - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann
  • EAN: 8595242855522
  • Výrobca: Frischmann
  • Cena: 3.45 EUR
  • Tuky: 19.3 g
  • - z toho nasýtené mastné kyseliny: 1.6 g
Pozrite si všetky produkty značky
Autíčko VW Beetle Brouk - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Autíčko VW Beetle Brouk - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky