Bábätkovské body 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Bábätkovské body 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

2.63 EUR

V akcii je práve teraz Bábätkovské body 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook kvalitné značky Smart Cook - tento produkt máte na dosah ruky s VIP zľavou pre každého za 2.65 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 8595663028161
Do obchodu

Popis

Smart Cook

Najpredávanejšie Bábätkovské body 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook s akostnou značkou Smart Cook - tento hit môžete získať pri časovo obmedzenej akcii za 2.65 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Tvarovač na bábätkovské torty v podobe dvoch veľkostí bodyček - oblečenie pre bábätká. Hodí sa skvele na torty s mimi tematikou, na tortu k prvej oslave narodenín a podobne.

Formičku na tvarovanie použijeme všade tam, kde si nie sme 100% istí, že by sme požadovaný tvar dokázali vymodelovať sami. Formička sa ľahko používa. Pre optimálny výsledok dobre prepracujte hmotu - marcipán, modelovacie alebo poťahovacie hmotu. Samotnú formičku môžete pre ľahšie vyklepnutie poprášiť napríklad práškovým alebo špeciálnym podsypovým cukrom. Na jemné poprášenie možno použiť aj kukuričný či zemiakový škrob. Pozor, ak používate prefarbenou hmotu alebo marcipán, biely cukor by vám mohol zanechať v hmote stopy. Hmotu do tvarovača zatlačte podobne ako keď vykrajujeme o vianociach cukrová - to ak máte hmotu vyváľené na výšku formičky. Hmotu tiež môžete do formičky vtlačiť a zahladiť stierkou, valčekom alebo cukrárskym hladidlom.

TIP: Ak vložíte formičku na chvíľku do mrazničky, hmota vnútri stuhne a pôjde ešte lepšie vyklepnúť. Pomôcť si môžete tiež ihlou.

Pred prvým použitím vypichovače dôkladne umyte.

Rozmery:

4,5 x 4,2 cm
3,5 x 3 cm

Parametre produktu Bábätkovské body 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

  • Názov: Bábätkovské body 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook
  • EAN: 8595663028161
  • Výrobca: Smart Cook
  • Cena: 2.65 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Bábätkovské body 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Bábätkovské body 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky