Balón fóliový 35 cm Papagáj (nedá sa plniť héliom) - FLEXMETAL

0.96 EUR

Hit z katalógu: Balón fóliový 35 cm Papagáj (nedá sa plniť héliom) - FLEXMETAL od populárneho výrobcu FLEXMETAL - tento produkt dodávame za takmer veľkoobchodnú cenu 0.96 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 5905548965659
Do obchodu

Popis

FLEXMETAL

Hit z katalógu: Balón fóliový 35 cm Papagáj (nedá sa plniť héliom) - FLEXMETAL od výrobcu FLEXMETAL - tento hit môžete zohnať v akcii za 0.96 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Neplaťte inde viac než musíte..

Balón fóliový 35 cm Papagáj (nedá sa plniť héliom).

Fóliový balónik Papagáj môžete veľmi ľahko naplniť héliom, stačí si len vybrať z našej ponuky jednorázových nádob plnených héliom. Máme pre vás hélium do balónikov pre vlastné použitie. Ovládanie je jednoduché a zvládne ho hravo každý! Takto naplnený balónik vydrží lietať cca 7 - 10 dní a dá sa opakovane plniť.

Samozrejme, fóliový balónik môžete nafúknuť aj vzduchom pomocou kompresora, Parametre produktu Balón fóliový 35 cm Papagáj (nedá sa plniť héliom) - FLEXMETAL

  • Názov: Balón fóliový 35 cm Papagáj (nedá sa plniť héliom) - FLEXMETAL
  • EAN: 5905548965659
  • Výrobca: FLEXMETAL
  • Cena: 0.96 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Balón fóliový 35 cm Papagáj (nedá sa plniť héliom) - FLEXMETAL

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky