Balón fóliový 45 cm Hviezda LILA - FLEXMETAL

1.31 EUR

Trendy Balón fóliový 45 cm Hviezda LILA - FLEXMETAL čo berieme od značky FLEXMETAL - tento tovar zakúpite v jedinečnej akcii za 1.3 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 8595596313488
Do obchodu

Popis

FLEXMETAL

Prvotriedný Balón fóliový 45 cm Hviezda LILA - FLEXMETAL s pečaťou kvality FLEXMETAL - tento artikel musíte mať za vynikajúcu cenu 1.3 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Balón fóliový 45 cm Hviezda LILA

Tento fóliový balón môžete veľmi ľahko naplniť héliom, stačí si len vybrať z našej ponuky jednorázových nádob plnených héliom. Máme pre vás hélium do balónikov pre vlastné použitie. Ovládanie je jednoduché a zvládne ho hravo každý! Takto naplnený balónik vydrží lietať cca 7 - 10 dní a dá sa opakovane plniť.

Samozrejme, fóliový balónik môžete nafúknuť aj vzduchom pomocou kompresora, Parametre produktu Balón fóliový 45 cm Hviezda LILA - FLEXMETAL

  • Názov: Balón fóliový 45 cm Hviezda LILA - FLEXMETAL
  • EAN: 8595596313488
  • Výrobca: FLEXMETAL
  • Cena: 1.3 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Balón fóliový 45 cm Hviezda LILA - FLEXMETAL

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky