Balón fóliový 45 cm - Snehová kráľovná - FLEXMETAL

1.39 EUR

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Balón fóliový 45 cm - Snehová kráľovná - FLEXMETAL od kvalitného výrobcu FLEXMETAL - tento hit zaobstaráte pri práve prebiehajúcej akcii za 1.38 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Značka: 
SKU: 8435102301915
Do obchodu

Popis

FLEXMETAL

Neodoláte: Balón fóliový 45 cm - Snehová kráľovná - FLEXMETAL obľúbenej značky FLEXMETAL - tento tovar si môžete objednať pri časovo obmedzenej akcii za 1.38 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Balón fóliový 45 cm - Snehová kráľovná Alexia.

Fóliový balónik s motívom snehovej kráľovnej môžete veľmi ľahko naplniť héliom, stačí si len vybrať z našej ponuky jednorázových nádob plnených héliom. Máme pre vás hélium do balónikov pre vlastné použitie. Ovládanie je jednoduché a zvládne ho hravo každý! Takto naplnený balónik vydrží lietať cca 7 - 10 dní a dá sa opakovane plniť.

Samozrejme, fóliový balónik môžete nafúknuť aj vzduchom pomocou kompresora,

Pozrite si všetky produkty značky

Balón fóliový 45 cm - Snehová kráľovná - FLEXMETAL

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky