Balón fóliový 45 cm Srdce svetlomodré - FLEXMETAL

1.31 EUR

No tak toto je gól: Balón fóliový 45 cm Srdce svetlomodré - FLEXMETAL od značky FLEXMETAL - tento hit ľahko nájdete v úžasnej akcii za 1.3 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Neplaťte inde viac než musíte..

Značka: 
SKU: 8595596313419
Do obchodu

Popis

FLEXMETAL

Diskontný Balón fóliový 45 cm Srdce svetlomodré - FLEXMETAL s trendy značkou FLEXMETAL - tento produkt obchodujeme za bombastickú cenu 1.3 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Balón fóliový 45 cm Srdce svetlomodré.

Fóliový balón v podobe srdca môžete veľmi ľahko naplniť héliom, stačí si len vybrať z našej ponuky jednorázových nádob plnených héliom. Máme pre vás hélium do balónikov pre vlastné použitie. Ovládanie je jednoduché a zvládne ho hravo každý! Takto naplnený balónik vydrží lietať cca 7 - 10 dní a dá sa opakovane plniť.

Samozrejme, fóliový balónik môžete nafúknuť aj vzduchom pomocou kompresora, Parametre produktu Balón fóliový 45 cm Srdce svetlomodré - FLEXMETAL

  • Názov: Balón fóliový 45 cm Srdce svetlomodré - FLEXMETAL
  • EAN: 8595596313419
  • Výrobca: FLEXMETAL
  • Cena: 1.3 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Balón fóliový 45 cm Srdce svetlomodré - FLEXMETAL

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky