Balón fóliový 45 cm Srdce svetloružové metalické - FLEXMETAL

1.31 EUR

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Balón fóliový 45 cm Srdce svetloružové metalické - FLEXMETAL od spoločnosti FLEXMETAL - tento tovar si môžete nechať doručiť takmer zadarmo za 1.3 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 8595596313327
Do obchodu

Popis

FLEXMETAL

Produkt osvedčený zákazníkmi, Balón fóliový 45 cm Srdce svetloružové metalické - FLEXMETAL čo nám vyrába FLEXMETAL - tento hit zoženiete takmer zadarmo za 1.3 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Balón fóliový 45 cm Srdce svetloružové metalické.

Fóliový balón v tvare veľkého ružového srdca môžete veľmi ľahko naplniť héliom, stačí si len vybrať z našej ponuky jednorázových nádob plnených héliom. Máme pre vás hélium do balónikov pre vlastné použitie. Ovládanie je jednoduché a zvládne ho hravo každý! Takto naplnený balónik vydrží lietať cca 7 - 10 dní a dá sa opakovane plniť.

Samozrejme, fóliový balónik môžete nafúknuť aj vzduchom pomocou kompre

Parametre produktu Balón fóliový 45 cm Srdce svetloružové metalické - FLEXMETAL

  • Názov: Balón fóliový 45 cm Srdce svetloružové metalické - FLEXMETAL
  • EAN: 8595596313327
  • Výrobca: FLEXMETAL
  • Cena: 1.3 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Balón fóliový 45 cm Srdce svetloružové metalické - FLEXMETAL

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky