Balón fóliový chodiaca Korytnačka 57 cm - BALONČ

2.23 EUR

Hit z katalógu: Balón fóliový chodiaca Korytnačka 57 cm - BALONČ od producenta BALONČ - tento tovar si môžete nechať poslať takmer zadarmo za 2.23 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Značka: 
SKU: 8595596310937
Do obchodu

Popis

BALONČ

No tak toto je gól: Balón fóliový chodiaca Korytnačka 57 cm - BALONČ od výrobcu BALONČ - tento produkt objednáte extra lacno za 2.23 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Balón fóliový chodiaca Korytnačka môžete nafúknuť héliom alebo vzduchom.

Fóliový balón Korytnačka môžete ľahko naplniť héliom, stačí si vybrať z našej ponuky jednorázových nádob plnených héliom. Máme pre vás hélium do balónov pre vlastné použitie. Ovládanie je jednoduché a zvládne ho hravo každý! Takto naplnený balónik vydrží lietať cca 7 - 10 dní a dá sa opakovane plniť.

Ak nemáte po ruke hélium, nevadí! Fóliový balón môžete nafúknuť aj vzduchom pomocou kompresora, pumpičky, slamky alebo dutou slamkou.

Parametre produktu Balón fóliový chodiaca Korytnačka 57 cm - BALONČ

  • Názov: Balón fóliový chodiaca Korytnačka 57 cm - BALONČ
  • EAN: 8595596310937
  • Výrobca: BALONČ
  • Cena: 2.23 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Balón fóliový chodiaca Korytnačka 57 cm - BALONČ

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky