Balón fóliový číslica strieborná 35 cm - 6 (NEDÁ sa plniť héliom) - BALONČ

0.86 EUR

V akcii je práve teraz Balón fóliový číslica strieborná 35 cm - 6 (NEDÁ sa plniť héliom) - BALONČ od originálneho výrobcu BALONČ - tento artikel odporúčame za výhodnú cenu 0.86 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Neplaťte inde viac než musíte..

Značka: 
SKU: 8595596310654
Do obchodu

Popis

BALONČ

Obľúbený produkt Balón fóliový číslica strieborná 35 cm - 6 (NEDÁ sa plniť héliom) - BALONČ populárneho výrobcu BALONČ - tento tovar si môžete zaobstarať za takmer veľkoobchodnú cenu 0.86 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Balón číslica 6 strieborná 35 cm. Balón sa nedá plniť héliom.

Strieborný párty fóliový balón je veľký 35 cm a urobí parádu na vašej oslave. Balón nemožno nafúknuť héliom - vďaka svojej malej veľkosti nepojme toľko hélia na balóny a je pri pri nafúknutí ťažší ako samotný plyn, teda sa nebude vznášať. Odporúčame preto nafukovať vzduchom, a to buď pomocou kompresora, pumpičky, slamky alebo dutou slamkou.

Parametre produktu Balón fóliový číslica strieborná 35 cm - 6 (NEDÁ sa plniť héliom) - BALONČ

  • Názov: Balón fóliový číslica strieborná 35 cm - 6 (NEDÁ sa plniť héliom) - BALONČ
  • EAN: 8595596310654
  • Výrobca: BALONČ
  • Cena: 0.86 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Balón fóliový číslica strieborná 35 cm - 6 (NEDÁ sa plniť héliom) - BALONČ

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky