Balón fóliový Nevesta 115 cm - Svadba / Rozlúčka so slobodou - BALONČ

3.62 EUR

V zľave je Balón fóliový Nevesta 115 cm - Svadba / Rozlúčka so slobodou - BALONČ s pečaťou kvality BALONČ - tento produkt doručujeme v neopakovateľnej akcii za 3.6 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Značka: 
SKU: 8595596311057
Do obchodu

Popis

BALONČ

Unikátny Balón fóliový Nevesta 115 cm - Svadba / Rozlúčka so slobodou - BALONČ kvalitné značky BALONČ - tento artikel je tu pre vás v bombastické akcii za 3.6 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Balón fóliový Nevesta 115 cm - Svadba / Rozlúčka so slobodou.

Fóliový balón pre nevestu môžete veľmi ľahko naplniť héliom, stačí si len vybrať z našej ponuky jednorázových nádob plnených héliom. Máme pre vás hélium do balónikov pre vlastné použitie. Ovládanie je jednoduché a zvládne ho hravo každý! Takto naplnený balónik vydrží lietať cca 7 - 10 dní a dá sa opakovane plniť.

Samozrejme, fóliový balónik môžete nafúknuť aj vzduchom pomocou kompresora, Parametre produktu Balón fóliový Nevesta 115 cm - Svadba / Rozlúčka so slobodou - BALONČ

  • Názov: Balón fóliový Nevesta 115 cm - Svadba / Rozlúčka so slobodou - BALONČ
  • EAN: 8595596311057
  • Výrobca: BALONČ
  • Cena: 3.6 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Balón fóliový Nevesta 115 cm - Svadba / Rozlúčka so slobodou - BALONČ

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky