Balón foliový písmeno "P"

Balón foliový písmeno "P", 35 cm, stříbrný (NELZE PLNIT HELIEM) - PartyDeco

0.86 EUR

Dnes je tu pre vás Balón foliový písmeno "P", 35 cm, stříbrný (NELZE PLNIT HELIEM) - PartyDeco od spoločnosti PartyDeco - tento produkt doručujeme pri likvidácii skladu za neprekonateľných 0.86 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 5902230772250
Do obchodu

Popis

PARTYDECO

Váš obľúbený tovar, Balón foliový písmeno "P", 35 cm, stříbrný (NELZE PLNIT HELIEM) - PartyDeco od obľúbenej značky PartyDeco - tento tovar si môžete nechať doručiť v sezónne zľave za 0.86 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Balón foliový písmeno "P", 35 cm, stříbrný (NELZE PLNIT HELIEM)

Stříbrný párty foliový balónek je velký 35 cm nelze nafouknout héliem, díky své malé velikosti nepojme tolik helia na balónky a je při při nafouknutí těžší než samotný plyn, tudíž se nebude vznášet. Doporučujeme tedy nafukovat vzduchem a to buď pomocí kompresoru, pumpičky, brčka nebo dutou slámkou.

Parametre produktu Balón foliový písmeno "P", 35 cm, stříbrný (NELZE PLNIT HELIEM) - PartyDeco

  • Názov: Balón foliový písmeno "P", 35 cm, stříbrný (NELZE PLNIT HELIEM) - PartyDeco
  • EAN: 5902230772250
  • Výrobca: PartyDeco
  • Cena: 0.86 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Balón foliový písmeno "P"

Balón foliový písmeno "P", 35 cm, stříbrný (NELZE PLNIT HELIEM) - PartyDeco

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky