Balón fóliový Prasiatko Peppa Pig žltý - 43 cm - GoDan

3.81 EUR

Akostný Balón fóliový Prasiatko Peppa Pig žltý - 43 cm - GoDan značky GoDan - tento tovar si môžete nechať doručiť za bombastickú cenu 3.79 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Značka: 
SKU: 0026635319096
Do obchodu

Popis

GoDan

Hit z katalógu: Balón fóliový Prasiatko Peppa Pig žltý - 43 cm - GoDan populárneho výrobcu GoDan - tento artikel je v tento okamih v bombastické akcii za 3.79 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Balón fóliový Prasiatko Peppa Pig žltý s priemerom 43 cm.

Balón Peppa Pig môžete veľmi ľahko naplniť héliom, stačí si len vybrať z našej ponuky jednorázových nádob plnených héliom. Máme pre vás hélium do balónikov pre vlastné použitie. Ovládanie je jednoduché a zvládne ho hravo každý! Takto naplnený balónik vydrží lietať cca 7 - 10 dní a dá sa opakovane plniť.

Samozrejme, fóliový balónik môžete nafúknuť aj vzduchom pomocou kompresora, pumpičky, slamky

Parametre produktu Balón fóliový Prasiatko Peppa Pig žltý - 43 cm - GoDan

  • Názov: Balón fóliový Prasiatko Peppa Pig žltý - 43 cm - GoDan
  • EAN: 0026635319096
  • Výrobca: GoDan
  • Cena: 3.79 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Balón fóliový Prasiatko Peppa Pig žltý - 43 cm - GoDan

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky