Balón latex 80 cm - bílý 1 ks - SMART

Balón latex 80 cm - bílý 1 ks - SMART

1.48 EUR

No tak toto je gól: Balón latex 80 cm - bílý 1 ks - SMART od SMART - tento artikel sa na vás teší za mimoriadne nízku cenu 1.48 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

SMART

Prvotriedný Balón latex 80 cm - bílý 1 ks - SMART od top výrobcu SMART - tento artikel sa na vás teší za skvelú cenu 1.48 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Balón latex 80 cm - bílý 1 ks Vybraný balónek můžete snadno naplnit heliem, stačí si jen vybrat z naší nabídky jednorázových nádob plněných heliem. Máme pro vás helium do balónků pro vlastní použití - ovladání je snadné a zvládne jej hravě každý! Takto naplněný balónek vydrží létat cca 7 - 10 dní a dá se opakovaně plnit. Balonek lze nafouknout také vzduchem pomocí kompresoru, pumpičky, brčka nebo dutou slámkou.

Parametre produktu Balón latex 80 cm - bílý 1 ks - SMART

  • Názov: Balón latex 80 cm - bílý 1 ks - SMART
  • EAN:
  • Výrobca: SMART
  • Cena: 1.48 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Balón latex 80 cm - bílý 1 ks - SMART

Balón latex 80 cm - bílý 1 ks - SMART

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky