Balónek Modelovací GEMAR úzké - barevný mix

Balónek Modelovací GEMAR úzké - barevný mix, 100 ks - SMART

5.58 EUR

Ponuka pre vás: Balónek Modelovací GEMAR úzké - barevný mix, 100 ks - SMART od kvalitnej značky SMART - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za skvelú cenu 7.46 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 8021886218015
Do obchodu

Popis

SMART

No tak toto je gól: Balónek Modelovací GEMAR úzké - barevný mix, 100 ks - SMART od kvalitného výrobcu SMART - tento artikel odporúčame vo výhodnej akcii za 7.24 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Balónek Modelovací GEMAR úzké - barevný mix, 100 ks

Modelovací nafukovací balónky podporují fantazii a kreativitu, z dlouhých úzkých balónků vytvoříte zvířátka, figurky, květiny a další dekorace.

Modelovací balónky využívají pro své programy školy, školky, centra volného času. Modelovací (tvarovací) balónky jsou oblíbenou atrakcí kouzelnických vystoupení a dalších dětských představení, tvarovací balónky přináší radost dětem v nemocnicích a dětských domovech.

Balení 100 ks, mix barev.

Parametre produktu Balónek Modelovací GEMAR úzké - barevný mix, 100 ks - SMART

  • Názov: Balónek Modelovací GEMAR úzké - barevný mix, 100 ks - SMART
  • EAN: 8021886218015
  • Výrobca: SMART
  • Cena: 7.24 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Balónek Modelovací GEMAR úzké - barevný mix

Balónek Modelovací GEMAR úzké - barevný mix, 100 ks - SMART

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky