Bambusové slamky - slamky 4 ks + kefka na čistením ako darček -

Bambusová brčka - slamky 4 ks + kefka na čistenie ako darček -

3.31 EUR

Top produkt, Bambusová brčka - slamky 4 ks + kefka na čistenie ako darček - od top značky - tento hit môžete získať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 3.34 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 8592381157210
Do obchodu

Popis

Veľmi obľúbený produkt Bambusová brčka - slamky 4 ks + kefka na čistenie ako darček - od obľúbenej značky - tento tovar si môžete zaobstarať takmer zadarmo za 3.24 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Pomáhame prírode. Ekologická bambusová slamky čiže bambus slamky na opakované použitie. Ako darček praktický kefku na čistenie.

Nápojové slamky z bambusu pre opakované použitie šetrí prírodu od odpadu z plastových jednorázových slamiek. Malo by byť cieľom nás všetkých prispieť k zníženiu množstva odpadov, ochrane životného prostredia a všeobecne udržateľnému životnému štýlu. Nahraďme teda jednorazové produkty tými opakovane použiteľnými.

Sada obsahuje 4 rovná slamky a kefku na čistenie. Po umytí vodou nechajte slamky dôkladne vyschnúť. Do nápojov sa z nich neuvoľňujú žiadne škodlivé látky ako ftaláty alebo BPA.

Materiál: bambus, kov, plast.

Rozmery: d. 20 cm, pr. cca 1 cm.

Parametre produktu Bambusová brčka - slamky 4 ks + kefka na čistenie ako darček -

  • Názov: Bambusová brčka - slamky 4 ks + kefka na čistenie ako darček -
  • EAN: 8592381157210
  • Výrobca:
  • Cena: 3.24 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Bambusové slamky - slamky 4 ks + kefka na čistením ako darček -

Bambusová brčka - slamky 4 ks + kefka na čistenie ako darček -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky