Bambusové slamky - slamky 4 ks + kefka na čistením ako darček -

3.45 EUR

No a toto chcete: Bambusové slamky - slamky 4 ks + kefka na čistením ako darček - s osvedčenou značkou - tento produkt obchodujeme s úžasnou cenovkou 3.33 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Značka: 
SKU: 8592381157210
Do obchodu

Popis

No tak toto je gól: Bambusové slamky - slamky 4 ks + kefka na čistením ako darček - od - tento tovar si môžete zakúpiť za perfektnú cenu 3.33 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Pomáhame prírode. Ekologické bambusové slamky čiže bambus slamky na opakované použitie. Ako darček praktický kefka na čistenie.

Nápojové slamky z bambusu na opakované použitie šetria prírodu od odpadu z plastových jednorazových slamiek. Malo by byť cieľom nás všetkých prispieť k zníženiu množstva odpadov, ochrane životného prostredia a všeobecne udržateľnému životnému štýlu. Nahraďme teda jednorazové produkty tými opakovane použiteľnými.

Sada obsahuje 4 rovné slamky a kefku na čistenie. Po umytí vodou nechajte slamky dôkladne vyschnúť. Do nápojov sa z nich neuvoľňujú žiadne škodlivé látky ako ftaláty alebo BPA.

Materiál: bambus, kov, plast.

Rozmery: d. 20 cm, pr. cca 1 cm.

Parametre produktu Bambusové slamky - slamky 4 ks + kefka na čistením ako darček -

  • Názov: Bambusové slamky - slamky 4 ks + kefka na čistením ako darček -
  • EAN: 8592381157210
  • Výrobca:
  • Cena: 3.33 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Bambusové slamky - slamky 4 ks + kefka na čistením ako darček -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky