Beloba prášková Superwhite 20 g biela - Sugarflair Colours

Beloba prášková Superwhite 20 g biela - Sugarflair Colours

6.45 EUR

Produkt osvedčený zákazníkmi, Beloba prášková Superwhite 20 g biela - Sugarflair Colours od Sugarflair Colours - tento produkt dodávame s neuveriteľnou zľavou za 6.45 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

SKU: 0610370673775
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Špičkový tovar, Beloba prášková Superwhite 20 g biela - Sugarflair Colours od spoločnosti Sugarflair Colours - tento artikel čaká na vás vo výhodnej akcii za 6.45 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Jemný prach bielej farby pre hodvábny efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády.

Jemný prach bielej farby môžete použiť pre hodvábny efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády. Farbou rozžiarite požadované plochy alebo zjemníte odtiene niektorých farieb. Pre nanesenie púdru použite jemný štetec, ktorým pretriete ešte vlažnú hmotu. Ak už hmota neprijíma farbu, pretrite jej povrch jedlým lepidlom či gélom. Ďalej môžete farbu rozriediť s trochou alkoholu a maľovať štetcom tenké i široké línie. Farba je vhodná aj na "zriedenie" výrazných farieb z ponuky prachových farieb.

Hmotnosť 20 g

Zloženie: E171 oxid titaničitý, oxid kremičitý E551

Odporúčame 1 Parametre produktu Beloba prášková Superwhite 20 g biela - Sugarflair Colours

  • Názov: Beloba prášková Superwhite 20 g biela - Sugarflair Colours
  • EAN: 0610370673775
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 6.45 EUR
  • Farba: Bílá
  • Výrobce deklaruje: Bezlepkový výrobek - neobsahuje lepek (Gluten free), Bez geneticky modifikovaných surovin (GMO free), Vhodné pro vegetariány
Pozrite si všetky produkty značky
Beloba prášková Superwhite 20 g biela - Sugarflair Colours

Beloba prášková Superwhite 20 g biela - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky