Beloba prášková Superwhite 20 g biela - Sugarflair Colours

Beloba prášková Superwhite 20 g biela - Sugarflair Colours

5.36 EUR

Špičkový tovar, Beloba prášková Superwhite 20 g biela - Sugarflair Colours od kvalitného výrobcu Sugarflair Colours - tento hit zaobstaráte za mimoriadne nízku cenu 5.47 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Zaraďte sa k spokojným klientom..

SKU: 0610370673775
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Exkluzívny Beloba prášková Superwhite 20 g biela - Sugarflair Colours obľúbenej značky Sugarflair Colours - tento hit zoženiete za výhodnú cenu 5.31 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Jemný prach bielej farby pre hodvábny efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády.

Jemný prach bielej farby môžete použiť pre hodvábny efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády. Farbou rozžiarite požadované plochy alebo zjemníte odtiene niektorých farieb. Pre nanesenie púdru použite jemný štetec, ktorým pretriete ešte vlažnú hmotu. Ak už hmota neprijíma farbu, pretrite jej povrch jedlým lepidlom či gélom. Ďalej môžete farbu rozriediť s trochou alkoholu a maľovať štetcom tenké i široké línie. Farba je vhodná aj na "zriedenie" výrazných farieb z ponuky prachových farieb.

Hmotnosť 20 g

Zloženie: E171 oxid titaničitý, oxid kremičitý E551

Odporúčame 1 Parametre produktu Beloba prášková Superwhite 20 g biela - Sugarflair Colours

  • Názov: Beloba prášková Superwhite 20 g biela - Sugarflair Colours
  • EAN: 0610370673775
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 5.31 EUR
  • Farba: Bílá
  • Výrobce deklaruje: Bezlepkový výrobek - neobsahuje lepek (Gluten free), Bez geneticky modifikovaných surovin (GMO free), Vhodné pro vegany a vegetariány
Pozrite si všetky produkty značky
Beloba prášková Superwhite 20 g biela - Sugarflair Colours

Beloba prášková Superwhite 20 g biela - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky