Bezlepkový práškový cukor Icing Sugar - 500 g - FunCakes

4.22 EUR

Prvotriedný Bezlepkový práškový cukor Icing Sugar - 500 g - FunCakes od top výrobcu FunCakes - tento hit môžete zaobstarať s unikátnou zľavou za 4.09 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 8718531939196
Do obchodu

Popis

FunCakes

Tradičný bestseller, Bezlepkový práškový cukor Icing Sugar - 500 g - FunCakes s osvedčenou značkou FunCakes - tento artikel musíte mať v úžasnej akcii za 4.09 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Práškový cukor bez lepku: FunCakes Royal Icing - Kráľovská glazúra - Glutén Free.

Bezlepková zmes FunCakes na prípravu Royal Icing - kráľovské polevy je jednoduchá, len pridáte do vodu. Táto poleva sa stane hustou cukrovú glazúrou s karamelovou príchuťou, ktorá po zaschnutí vytvrdne. SVEL sa hodí na zdobenie sušienok, perníkov a iných cukrárenských výrobkov. Vhodné nielen na pečenie a zdobenie, ale žiakom ako podsyp pri rozvalování poťahovacích hmôt alebo marcipánu.

Tieto FunCakes bezlepkové zmesi sú vyrábané v bezlepkovom prevádzke. FunCakes môže zaručiť, že zmesi obsahujú menej ako 20 mg / 20 ppm lepku na kg. Väčšina ľudí s celiakiou alebo citlivosťou na lepok nebudú mať žiadne príznaky s týmto malým množstvom. Preto každý, kto dodržiava prísnu bezlepkovú diétu, si môže vychutnať bezpečné zmesi z FunCakes.

Príprava na kráľovskú polevu

Miešajte 500 g zmesi s 60 ml vody po dobu 7-10 minút pri nízkej rýchlosti kým je hmota jasne biela a až stratí svoj lesk.
Tip: pre stredné konzistenciu pridajte 1 čajovú lyžičku vody na 1 šálku (cca 200 g) polevy pre stredné konzistenciu alebo 2 čajové lyžičky vody pre riedku konzistenciu.

Skladovať pri izbovej teplote na suchom mieste, nevystavujte zmenám teploty a zdrojom tepla.

Parametre produktu Bezlepkový práškový cukor Icing Sugar - 500 g - FunCakes

  • Názov: Bezlepkový práškový cukor Icing Sugar - 500 g - FunCakes
  • EAN: 8718531939196
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 4.09 EUR
  • Energetická hodnota: 400 kcal
  • Sacharidy: 100 g
Pozrite si všetky produkty značky

Bezlepkový práškový cukor Icing Sugar - 500 g - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky