Bielá poleva Caribe Master Martini - 1 kg - Master Martini

Bielá poleva Caribe Master Martini - 1 kg - Master Martini

4.44 EUR

Tradičný bestseller, Bielá poleva Caribe Master Martini - 1 kg - Master Martini s akostnou značkou Master Martini - tento tovar si môžete nechať doručiť pri časovo obmedzenej akcii za 4.54 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Master Martini

Neodoláte: Bielá poleva Caribe Master Martini - 1 kg - Master Martini od popredného výrobcu Master Martini - tento tovar si môžete nechať dodať takmer zadarmo za 4.4 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Neplaťte inde viac než musíte..

Čokoládové kôstky z bielej polevy vhodné na torty, bábovky, cukrovinky, rezy atď. Jemná čokoládová poleva príjemnej chuti, bez hrudiek.

Biela poleva v kôstkach sa ľahko rozpúšťa. Výhodou je, že si môžete sami určiť množstvo, ktoré rozpustíte. Kôstky vložte do nádoby, ktorú môžete ponoriť do hrnca s horúcou vodou. Počas rozpúšťania polevu premiešavajte. Dajte pozor, aby sa voda nezačala variť, poleva by sa mohla znehodnotiť. Tiež dbajte na to, aby sa do poleva nedostala voda. Polevu môžete riediť pridaním 100% tuku.

Biela poleva Master Martini obsahuje veľmi málo Parametre produktu Bielá poleva Caribe Master Martini - 1 kg - Master Martini

  • Názov: Bielá poleva Caribe Master Martini - 1 kg - Master Martini
  • EAN:
  • Výrobca: Master Martini
  • Cena: 4.4 EUR
  • Energetická hodnota: 570 kcal
  • Tuky: 35 g
Pozrite si všetky produkty značky
Bielá poleva Caribe Master Martini - 1 kg - Master Martini

Bielá poleva Caribe Master Martini - 1 kg - Master Martini

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky