Biela poťahovacia hmota Renshaw 1 kg - Renshaw

Biela poťahovacia hmota Renshaw 1 kg - Renshaw

7.8 EUR

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Biela poťahovacia hmota Renshaw 1 kg - Renshaw od populárnej značky Renshaw - tento hit môžete zaobstarať po zlacnenie za 7.8 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Značka: 
SKU: 5010301326858
Do obchodu

Popis

Renshaw

Urobte si radosť: Biela poťahovacia hmota Renshaw 1 kg - Renshaw s osvedčenou značkou Renshaw - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za takmer veľkoobchodnú cenu 7.8 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Rolovaný fondant snehovo biely 1 kg.

Rolovaný fondant čisto biely Renshaw Profesional 1kg

Fondán je určený predovšetkým pre poťahovanie tort. Torty získajú hladký, hodvábny efekt. Využijete ho predovšetkým na poťahovanie slávnostných tort, ktoré môžete ďalej zdobiť stuhami, kvietkami, perličkami a ďalšími predmetmi. Fondánom potiahnuté torty môžete tiež zdobiť kosticami. Pred vyvaľkaním hmotu prepracujte, aby získala pružnosť. Najvhodnejšia teplota pre manipuláciu s fondánom je 22 ⁰C. Ak je hmota príliš mäkká, nechajte ju odstáť pevne zabalenú v potravinárskej fólii. Pri pokrývaní torty vyvaľkajte plát hrubý cca 0,3 - 0,5 cm. Touto hrúbkou docielite súvislú vrstvu a hladký efekt bez priesvitných častí. Počas vaľkania si plát ľahko podsypávajte práškovým cukrom. Vyvaľkajte plát dostatočne veľký, aby ste ním zrazu prekryli aj hornú časť, aj boky torty.

Pri prenášaní plátu si pomôžte dlhou rúrkou, na ktorej natočíte ľahko pocukrovaný plát hmoty. Plát priložte na tortu zvrchu a zvyšok hmoty spustite cez hrany. Odkrojte prebytočné časti, ktoré vám budú pri manipulácii prekážať, ale dajte si pozor, aby ste nechali dostatok hmoty na zakrytie bokov. Pri poťahovaní používajte hladké plastové "žehličky", ktorými uhladíte hmotu zhora nadol. Postupujte dookola tak, aby ste plát iba jemne pritláčali k torte a nesťahovali ho prudko nadol. Mohli by ste tým hmotu roztrhnúť, a navyše sa vyhnete bublinám.

Parametre produktu Biela poťahovacia hmota Renshaw 1 kg - Renshaw

  • Názov: Biela poťahovacia hmota Renshaw 1 kg - Renshaw
  • EAN: 5010301326858
  • Výrobca: Renshaw
  • Cena: 7.8 EUR
  • Tuky: 6.1 g
  • - z toho nasýtené mastné kyseliny: 3.1 g
Pozrite si všetky produkty značky
Biela poťahovacia hmota Renshaw 1 kg - Renshaw

Biela poťahovacia hmota Renshaw 1 kg - Renshaw

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky