Biely marcipán Floral White 1 kg - FunCakes

Biely marcipán Floral White 1 kg - FunCakes

12.48 EUR

Trendy Biely marcipán Floral White 1 kg - FunCakes so známou značkou FunCakes - tento artikel pořizujte takmer zadarmo za 12.74 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Značka: 
SKU: 8718274810233
Do obchodu

Popis

FunCakes

Vaše možnosti obohacujúce Biely marcipán Floral White 1 kg - FunCakes čo odoberáme od výrobcu FunCakes - tento artikel pořizujte takmer zadarmo za 12.37 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Čisto biely marcipán, hmotnosť 1 g. Skvelý na poťahovanie aj modelovanie.

Farebný marcipán "Kvetinová biela"

Mandľový marcipán je určený na poťahovanie tort a modelovanie tvarov a postavičiek, na vypichovanie tvarov a ďalšie tvarovanie. Marcipánovú hmotu môžete zafarbovať všetkými druhmi potravinárskych farieb. Marcipán môžete zosvetľovať belobou. Marcipán môžete použiť aj pri pečení. Môžete ho nastrúhať a ochutiť ním cestá. Ďalej z neho môžete vytvoriť marcipánovú strúhanku, keď k 70 g marcipánu primiešate 15 g masla a 50 g hrubej múky. Ďalej môžete marcipán použiť do ovocných knedlí. Miesto kôstky v marhuli alebo slivke vyplníte guličkou marcipánu.

Z marcipánu môžete vyrábať aj náplň do praliniek. Marcipán nastrúhajte do hrnca, prilejte trochu smotany a rozpustite. Pred ťahaním alebo modelovaním hmotu dôkladne prepracujte. Na poťahovanie torty vyvaľkajte plát tenký asi 0,3 - 0,5 cm. Počas vaľkania plát podsypávajte práškovým cukrom. Pri prenášaní na tortu si pomôžte dlhou rúrkou, na ktorú plát omotáte. Na uhladzovanie tort používajte žehličky a uhladzovátka. Pre vytvorenie zaujímavých efektov by sa vám mohli hodiť rôzne kostice. Pre blyšťavé a farebné efekty na povrchu môžete použiť púdrové farby, napríklad s perleťovými efektmi alebo fixky a tekuté a gélové farby. Modelované postavičky môžete spájať jedlým lepidlom alebo domácou zmesou z bielka a práškového cukru.

Vynikajúci rolovaný marcipán od holandskej firmy FunCakes je výborný na modelovanie a poťahovanie. Je čisto biely, hladký a pružný a veľmi dobre sa s ním pracuje. Okrem bieleho marcipánu máme v ponuke červený a ružový. Všetky tri farby možno samozrejme medzi sebou bez obáv miešať.

Pokiaľ chcete marcipán použiť na potiahnutie okrúhlej torty s priemerom cca 25 cm, alebo štvorcovej s dĺžkou 20 cm, budete potrebovať 0,5 kg marcipánovej hmoty. Pred nanášaním treba dobre premiesiť a následne rovnomerne rozváľať

Biely marcipán Floral White 1 kg - FunCakes

Biely marcipán Floral White 1 kg - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky