Box UH svačinový HOBBY dělený -

Box UH svačinový HOBBY dělený -

3.18 EUR

Perfektný Box UH svačinový HOBBY dělený - od - tento artikel čaká na vás za mimoriadne nízku cenu 3.32 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 8694064014978
Do obchodu

Popis

No tak toto je gól: Box UH svačinový HOBBY dělený - od firmy - tento hit zaobstaráte v časovej obmedzenej zľave za 3.32 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Dělený box na svačinu uloží potraviny, snadno je přepravíte, neosychají. Můžete využít také k uložení drobností. Součástí je malá lžička a vidlička. Materiál: plast. Barevný assort. Uzavírání na klip. Rozměry: 15x15x9 cm. Vhodný do MVT i myčky na nádobí. Dělený box na svačinu uloží potraviny, snadno je přepravíte, neosychají. Můžete využít také k uložení drobností. Součástí je malá lžička a vidlička. Materiál: plast. Barevný assort. Uzavírání na klip. Rozměry: 15x15x9 cm. Vhodný do MVT i myčky na nádobí.

Parametre produktu Box UH svačinový HOBBY dělený -

  • Názov: Box UH svačinový HOBBY dělený -
  • EAN: 8694064014978
  • Výrobca:
  • Cena: 3.32 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Box UH svačinový HOBBY dělený -

Box UH svačinový HOBBY dělený -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky