Bright Green ProGel - profesionální potravinářská gelová barva v tubě (jasně zelená) - Rainbow Dust

5.83 EUR

Unikátny Bright Green ProGel - profesionální potravinářská gelová barva v tubě (jasně zelená) - Rainbow Dust s preslávenou značkou Rainbow Dust - tento hit môžete získať za vynikajúcu cenu 5.83 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 5060475070064
Do obchodu

Popis

Rainbow Dust

Prestížny Bright Green ProGel - profesionální potravinářská gelová barva v tubě (jasně zelená) - Rainbow Dust od top značky Rainbow Dust - tento artikel objednávajte v sezónne zľave za 5.83 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Gelová profesionální koncentrovaná barva v tubě na barvení veškerých cukrářských surovin - potahovací, modelovací hmoty, máslové krémy, bílkové (královské) glazury, isomalty, šlehačkové pěny apod.. Složení barev je vhodné i pro vegetariány a bezlepkovou dietu. Složení barev je z glycerinu, oxidu, propylenglykolu, silikonové barvy:E133 a E104. Doporučené dávkování 3g barvy  na 1 kg hmoty.Cena za kus

hmotnost:25g

Parametre produktu Bright Green ProGel - profesionální potravinářská gelová barva v tubě (jasně zelená) - Rainbow Dust

  • Názov: Bright Green ProGel - profesionální potravinářská gelová barva v tubě (jasně zelená) - Rainbow Dust
  • EAN: 5060475070064
  • Výrobca: Rainbow Dust
  • Cena: 5.83 EUR
  • Farba: Zelená
  • Krajina pôvodu: Velká Británie
Pozrite si všetky produkty značky

Bright Green ProGel - profesionální potravinářská gelová barva v tubě (jasně zelená) - Rainbow Dust

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky