Caramelo - kondenzované mlieko sladené karamelizované 1000 g - Bohemilk

4.84 EUR

Top produkt, Caramelo - kondenzované mlieko sladené karamelizované 1000 g - Bohemilk čo berieme od značky Bohemilk - tento artikel je v túto chvíľu za jedinečnú cenu 4.66 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Neplaťte inde viac než musíte..

Značka: 
SKU: 8592206673246
Do obchodu

Popis

Bohemilk

Limitovaná edícia produktu Caramelo - kondenzované mlieko sladené karamelizované 1000 g - Bohemilk od producenta Bohemilk - tento artikel sa na vás teší pri likvidácii skladu za neprekonateľných 4.66 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. No a to sa jednoducho oplatí..

Karamelizované zahustené kondenzované mlieko.

Klasika pre cukrársku výrobu - karamelizované kondenzované mlieko. Použitie do cukrárskych výrobkov, krémov a ďalších špecialít.

Caramel CONDÉ je už skaramelizované kondenzované mlieko, ktoré je nevyhnutným doplnkom cukrárskych výrobkov, krémov a ďalších špecialít. Po dlhé desaťročia si gazdinky pred prípravou samotných karamelových špecialít boli nútené klasické kondenzované mlieko dve až tri hodiny variť, aby dosiahli tzv. Karamelu. S Caramel CONDÉ ušetríte čas aj peniaze.

Praktické otváranie "easy open".

 

Parametre produktu Caramelo - kondenzované mlieko sladené karamelizované 1000 g - Bohemilk

  • Názov: Caramelo - kondenzované mlieko sladené karamelizované 1000 g - Bohemilk
  • EAN: 8592206673246
  • Výrobca: Bohemilk
  • Cena: 4.66 EUR
  • Energetická hodnota: 288 kcal
  • Tuky: 6 g
Pozrite si všetky produkty značky

Caramelo - kondenzované mlieko sladené karamelizované 1000 g - Bohemilk

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky