Céčka s písmenami - RAPPA

Céčka s písmenami - RAPPA

2.05 EUR

V akcii je práve teraz Céčka s písmenami - RAPPA od popredného výrobcu RAPPA - tento hit získate s extra zľavou za 2.44 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 8594024221715
Do obchodu

Popis

RAPPA

Urobte si radosť: Céčka s písmenami - RAPPA od populárneho výrobcu RAPPA - tento artikel objednávajte výhodne za 2.36 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Céčka s písmenami - hrajte sa so svojimi deťmi hry, ktoré ste sa hrávali kedysi sami. Spomínajte, zbierajte céčka a zabávajte sa.

Pamätáte sa na staré dobré céčka (cvočky) ), s ktorými si každý užil veľa zábavy? Teraz sú opäť v ponuke exkluzívne u nás, v našom eshope! Tieto super kúsky možno využiť len tak na hranie, ale aj ako vydarený módny doplnok. S céčkami možno tiež hrať zábavnú hru zvanú "čiara", pri ktorej sa céčka alebo ich zväzky hádžu na čiaru a ten, kto má svoju najbližšie berie céčka ostatných. Paráda!

Parametre produktu Céčka s písmenami - RAPPA

  • Názov: Céčka s písmenami - RAPPA
  • EAN: 8594024221715
  • Výrobca: RAPPA
  • Cena: 2.36 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Céčka s písmenami - RAPPA

Céčka s písmenami - RAPPA

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky