Cereálne zápara bez konzervantov Silkgrain Sonnen Müsli - 5 kg - Zeelandia

13.36 EUR

Prestížny Cereálne zápara bez konzervantov Silkgrain Sonnen Müsli - 5 kg - Zeelandia od top výrobcu Zeelandia - tento artikel nakupujte vo výpredajové akciu za 12.51 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Zeelandia

Limitovaná edícia produktu Cereálne zápara bez konzervantov Silkgrain Sonnen Müsli - 5 kg - Zeelandia od kvalitnej značky Zeelandia - tento produkt ponúkame za takmer veľkoobchodnú cenu 12.51 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. No a to sa jednoducho oplatí..

Cereálne zápara bez umelých konzervantov, prísada pre zdravšie pečivo. Prírodne stabilizovaná zápara s ovsenými zrnami, slnečnicovými a ďalšími mäkkými semienkami (quinoa, ľan, konope, šalvie).

Zápara zo zmesi mäkkých zŕn stabilizovaná ovseným kvasom a ako taká je úplne bez akýchkoľvek umelých konzervačných látok. Je vhodná ako na slané, tak i sladké aplikácie. Okrem klasického použitie u viaczrnných chlebov a pečiva je možné používať aj na pečivo jemné, Toušová chleby, bagety a podobne. Pripravená na okamžité použitie.

Zápara je sparené či povarená a napučané zrná zvyčajne z pšenice, jačmeňa, pohánky, špaldy a ďalších typov semienok ako napr. Slnečnica, ľan, sezam a ďalšie. Pomocou záparu získame v pečive zdravé aminokyseliny a minerály. Pečivo tiež zostáva dlhšie čerstvé a vláčne - vopred namočená zrniečka totiž svoju vlhkosť uvoľňujú do upečeného cesta postupne.

Odporúčané dávkovanie:

20% - 100% na hmotnosť múky v sladkých výrobkoch
20% - 40% na hmotnosť múky v slaných výrobkoch
Balenie: 5 kg

Parametre produktu Cereálne zápara bez konzervantov Silkgrain Sonnen Müsli - 5 kg - Zeelandia

  • Názov: Cereálne zápara bez konzervantov Silkgrain Sonnen Müsli - 5 kg - Zeelandia
  • EAN:
  • Výrobca: Zeelandia
  • Cena: 12.51 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Cereálne zápara bez konzervantov Silkgrain Sonnen Müsli - 5 kg - Zeelandia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky