Cereálne zápara s šalvie semienkami Mr. Korn Chia - 5 kg - Zeelandia

12.98 EUR

Výnimočný tovar, Cereálne zápara s šalvie semienkami Mr. Korn Chia - 5 kg - Zeelandia od Zeelandia - tento artikel čaká na vás v hustej akciu za 12.14 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Zeelandia

Obľúbený produkt Cereálne zápara s šalvie semienkami Mr. Korn Chia - 5 kg - Zeelandia od obľúbeného výrobcu Zeelandia - tento artikel čaká na vás pri likvidácii skladu za neprekonateľných 12.14 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Chia zápara, prísada pre zdravšie pečivo. Jednodruhové zápara z chia semienok, vhodná na výrobu chleba, pečiva, ciabatty aj plundrového pečiva.

Chia sú drobná semienka šalvie hispánskej, ktoré sú cenená pre svoju nutričnú hodnotu. Pretože dokážu absorbovať až dvanásťnásobne viac vody, než koľko sama váži, výrobky z Mr. Korn Chia sú šťavnaté a vydržia dlhšie čerstvé. Vhodná pre bežné i jemné pečivo, pšenično-ražné chleby, plundrové výrobky, liate hmoty a muffiny.

Zápara je sparené či povarená a napučané zrná zvyčajne z pšenice, jačmeňa, pohánky, špaldy a ďalších typov semienok ako napr. Slnečnica, ľan, sezam a ďalšie. Pomocou záparu získame v pečive zdravé aminokyseliny a minerály. Pečivo tiež zostáva dlhšie čerstvé a vláčne - vopred namočená zrniečka totiž svoju vlhkosť uvoľňujú do upečeného cesta postupne.

Odporúčané dávkovanie: 50-100% na hmotnosť múky

Balenie: 5 kg

Parametre produktu Cereálne zápara s šalvie semienkami Mr. Korn Chia - 5 kg - Zeelandia

  • Názov: Cereálne zápara s šalvie semienkami Mr. Korn Chia - 5 kg - Zeelandia
  • EAN:
  • Výrobca: Zeelandia
  • Cena: 12.14 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Cereálne zápara s šalvie semienkami Mr. Korn Chia - 5 kg - Zeelandia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky