Cereálne zápara špaldová Mr. Korn Dinkel - 5 kg - Zeelandia

11.43 EUR

Špičkový tovar, Cereálne zápara špaldová Mr. Korn Dinkel - 5 kg - Zeelandia od Zeelandia - tento hit môžete zohnať za bombastickú cenu 10.67 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Zeelandia

Obľúbený produkt Cereálne zápara špaldová Mr. Korn Dinkel - 5 kg - Zeelandia od producenta Zeelandia - tento artikel sa na vás teší za vynikajúcu cenu 10.67 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Špaldové-jačmenná zápara, prísada pre zdravšie pečivo. Jednodruhové cereálne obilná zápara obsahujúca varená špaldová zrna, špaldovú trhanka, soľ a kvas. Vhodná pre výrobu chleba i pečiva. Špalda je prastarý typ pšenica s ľahko orechovou chuťou.

Cereálne obilná zápara obsahujúca mäkčená špaldová zrna, špaldovú trhanka a jačmenný sladový extrakt. Ideálne najmä pre svetlejšie viaczrnné pečivo, chrumkavý chlieb aj bagety.

Zápara je sparené či povarená a napučané zrná zvyčajne z pšenice, jačmeňa, pohánky, špaldy a ďalších typov semienok ako napr. Slnečnica, ľan, sezam a ďalšie. Pomocou záparu získame v pečive zdravé aminokyseliny a minerály. Pečivo tiež zostáva dlhšie čerstvé a vláčne - vopred namočená zrniečka totiž svoju vlhkosť uvoľňujú do upečeného cesta postupne.

Odporúčané dávkovanie: 50-100% na hmotnosť múky

Balenie: 5 kg

 

Parametre produktu Cereálne zápara špaldová Mr. Korn Dinkel - 5 kg - Zeelandia

  • Názov: Cereálne zápara špaldová Mr. Korn Dinkel - 5 kg - Zeelandia
  • EAN:
  • Výrobca: Zeelandia
  • Cena: 10.67 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Cereálne zápara špaldová Mr. Korn Dinkel - 5 kg - Zeelandia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky