Čerstvo pražená brazílska zrnková káva 1 kg -

Čerstvo pražená brazílska zrnková káva 1 kg -

35.17 EUR

Kvalitný Čerstvo pražená brazílska zrnková káva 1 kg - od výrobcu - tento tovar zakúpite s extra zľavou za 33.36 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dnes sme vybrali: Čerstvo pražená brazílska zrnková káva 1 kg - s pečaťou kvality - tento hit môžete zaobstarať za bombastickú cenu 32.38 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Čerstvá výberová pražená káva. Upraženú kávu nedržíme skladom, pražíme vždy len požadované množstvo do vašich objednávok. Pražíme 2x týždenne - v utorok a vo štvrtok, takže objednávky kávy zasielame obvykle v stredu a piatok.

Trvanlivosť našej kávy je minimálne pol roka, tak dlho ju ale doma či v kancelárii mať nebudete, jej lahodná vôňa a plná chuť vás dostane a vy ju vypijete s priateľmi a rodinou oveľa skôr ...

Spôsob praženia tejto brazílskej výberové kávy z oblasti Cerrado Mineiro je ideálny pre espresso. Naša káva má veľmi konzervatívny profil praženia a je vhodná pre tých, ktorí s výberovou kávou iba začínajú, alebo do zdieľaných priestorov ako sú kancelárie, ordinácie či konferenčné sály a zachutí tak skutočne všetkým.

V čom je táto káva výnimočná? Po zbere v nadmorskej výške 1100 m.n.m. bola zrná odrody catuai spracovaná metódou natural. Keď kávu ochutnáte, ucítite v nej sušené višne, mandle a tmavú čokoládu. Áno, aj tak rozmanitá a súčasne kompaktné môže byť chuť a arómu vášho ďalšieho šálky pohodové kávy.

Balenie: papierový recyklovateľný sáčok pre zachovanie arómy.

Hmotnosť: 1 kg

Parametre produktu Čerstvo pražená brazílska zrnková káva 1 kg -

  • Názov: Čerstvo pražená brazílska zrnková káva 1 kg -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 32.38 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Čerstvo pražená brazílska zrnková káva 1 kg -

Čerstvo pražená brazílska zrnková káva 1 kg -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky