Červená poleva v pecičkách - 250 g - FunCakes

Červená poleva v pecičkách - 250 g - FunCakes

3.84 EUR

Spokojnosť prinášajúci Červená poleva v pecičkách - 250 g - FunCakes od výrobcu FunCakes - tento hit môžete zohnať za bombastickú cenu 3.85 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Značka: 
SKU: 8720143515415
Do obchodu

Popis

FunCakes

Váš obľúbený produkt, Červená poleva v pecičkách - 250 g - FunCakes čo nám vyrába FunCakes - tento tovar si môžete zaobstarať za jedinečnú cenu 3.85 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Ľahko rozpustná poleva v zrniečkach v praktickom 250 g balení.

Farebná tuková poleva v pecičkách FunCakes Deco Melts vám ponúka mnoho možností ako dekorovať vaše sladké dezerty, torty, kolčky, donuty, muffiny a cupcakes.

Roztavte a nalejte Deco Melts do ľubovoľného požadovaného tvaru. Deco Melts sú vďaka svojim jedinečným farebným odstínlm obľúbené ako u skúsených cukrárov, tak i domácich gazdiniek. Môžete pomocou nich vytvárať krásne farební koláče a ozdoby na košíčky, ale môžete ich použiť aj na výrobu lízaniek a sladkostí. Ak sa zdobenie či cukríky nepovedú, nič sa nedeje, nemusíte sa báť, jednoducho ich znova pretaví!

Polevy sú k dispozícii v mnohých farbách. Ľahko si ale si vytvorte vlastnú farbu zmiešaním rôznych odtieňov. alebo skúste rozpustiť dve tri nevo štyri a vytvárať krásne mixované alebo dúhové polevy. Môžete tiež dofarbovať farbami na čokoládu od Funcakes. Skvele sa dopĺňajú.

Deco Melts nie sú vyrobené zo skutočnej čokolády, ale chutia ako krémová biela čokoláda!

Postup práce: Krátko roztavte v mikrovlnnej rúre alebo Temperovacie a nalejte na dezert, prípadne naopak namočte zákusok priamo do roztavenej hmoty. Možno tiež naliať do foriem na bonbóny nebio lízanky.

Postup pre mikrovlnnú rúru: rozpúšťajte pri max. 500 W v miske. Dobre premiešajte každých 15-20 sekúnd. Zastavte ohrev, keď sú kôstky takmer úplne roztavené (malé kúsky kôstok sú stále viditeľné). Neustále miešajte, kým nie sú kúsky hladké a úplne roztavené a spracovávajte podľa potreby. Ochlaďte v chladničke (10-15 min.). Pre tenšie vrstvy pridajte niekoľko kvapiek rastlinného oleja.

Obsah: 250 g

Skladovanie: skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 16 ° C - 22 ° C.

Parametre produktu Červená poleva v pecičkách - 250 g - FunCakes

  • Názov: Červená poleva v pecičkách - 250 g - FunCakes
  • EAN: 8720143515415
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 3.85 EUR
  • Tuky: 36 g
  • - z toho nasýtené mastné kyseliny: 33 g
Pozrite si všetky produkty značky
Červená poleva v pecičkách - 250 g - FunCakes

Červená poleva v pecičkách - 250 g - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky