Červená sypká zmes na poťahovanie a modelovanie Montana 1kg - IREKS

7.05 EUR

Diskontný Červená sypká zmes na poťahovanie a modelovanie Montana 1kg - IREKS čo berieme od značky IREKS - tento tovar si môžete zaobstarať s extra zľavou za 7.05 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

IREKS

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Červená sypká zmes na poťahovanie a modelovanie Montana 1kg - IREKS čo nám dodáva IREKS - tento hit zaobstaráte s úžasnou cenovkou 7.05 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Červená sypká zmes na poťahovanie a modelovanie Montana - mliečny marcipán 1kg.

Sypká zmes vhodná na výrobu hmoty na poťahovanie a modelovanie v červenej farbe. Určená len pre ďalšie spracovanie.

Sypkú zmes na mliečny marcipán treba prepracovať s ďalšími surovinami. Na 1 kg treba pridať 150 - 160 ml vody, 50 g 100% zmäknutého tuku. Po prepracovaní je potrebné nechať hmotu 3 hodiny odležať. Potom je hmota pripravená na poťahovanie tort a cupcakes. Je pružná a dobre tvarovateľná. Z hmoty možno vypichovať drobné tvary, čipky a modelovať postavičky. Pre vytvorenie zaujímavých efektov by sa vám mohli hodiť púdre, ktorými pomocou štetca zvýrazníte alebo vytieňujete rôzne oblasti torty a dekorácií. Na prilepenie tvarov a postavičiek môžete použiť jedlé lepidlo. Pre zhutnenie hmoty na tvarovanie tenkých tvarov môžete použiť prášok Tylo. Červená farba sa hodí na detské motívy aj na ozdoby na slávnostné torty pre dospelých. Červená hmota sa hodí na dievčenské aj chlapčenské torty. Vytvoríte ňou veselé motívy i kvetinové dekorácie. Nevyužitú hmotu môžete uchovať pre ďalšie spracovanie. Pevne zabalená v potravinárskej fólii bez prístupu vzduchu vydrží vláčna a pružná niekoľko dní.

Odporúčané dávkovanie: Montana 1000g + pitná voda 150 - 170g + 100% tuk 50g.

Vlastnosti poťahovacej hmoty Montana:

 • kompletná zmes Parametre produktu Červená sypká zmes na poťahovanie a modelovanie Montana 1kg - IREKS
  • Názov: Červená sypká zmes na poťahovanie a modelovanie Montana 1kg - IREKS
  • EAN:
  • Výrobca: IREKS
  • Cena: 7.05 EUR
  • Farba: Červená
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky

Červená sypká zmes na poťahovanie a modelovanie Montana 1kg - IREKS

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky