Červený marcipán Passion Red 250 g - FunCakes

Červený marcipán Passion Red 250 g - FunCakes

4.7 EUR

Váš obľúbený produkt, Červený marcipán Passion Red 250 g - FunCakes od značky FunCakes - tento artikel je tu pre vás s výnimočnou zľavou za 4.8 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 8718274810189
Do obchodu

Popis

FunCakes

Špičkový tovar, Červený marcipán Passion Red 250 g - FunCakes od obľúbeného výrobcu FunCakes - tento artikel nakupujte po zlacnenie za 4.66 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Farebný marcipán "Vášnivá červená", hmotnosť 250 g. S mandľovou chuťou, skvelý na poťahovanie aj modelovanie.

Farebný marcipán "Vášnivá červená"

Červený marcipán s prirodzene mandľovou chuťou je charakteristický svojou pružnosťou. Hodí sa ako pre poťahovanie tort, tak pre ich dozdobovanie. Po potiahnutí tort hmota úplne nevysychá. Hmotu môžete využiť na pokrývanie veľkých i malých plôch. Pred poťahovaním torty vyvaľkajte plát tenký asi 0,3 - 0,5 cm. Pri prenášaní na tortu si pomôžte dlhou rúrkou, na ktorú plát omotáte. Na uhladzovanie tort používajte žehličky a uhlazovátka. Pre vytvorenie zaujímavých efektov by sa vám mohli hodiť rôzne kostice. Hmota je dobre tvarovateľná a môžete ju využiť pri tvorbe figúrok.

Z hmoty môžete vykrajovať rôzne tvary pomocou vykrajovačiek a zdobiť nimi torty aj cupcakes. Z marcipánu vytvoríte srdiečka, ornamenty, čipky, mašličky, kvetinky a ďalšie ozdoby. Vytvarujete aj drobné postavičky alebo oblečenie na postavičky. Tieto tvary najlepšie prilepíte jedlým lepidlom, kráľovskou glazúrou alebo domácou zmesou z bielka a práškového cukru. Pre zhutnenie hmoty pri tvarovaní tenkých tvarov môžete použiť prášok Tylo. Pred použitím je potrebné hmotu ručne prepracovať.

Vynikajúci rolovaný marcipán od holandskej firmy FunCakes je výborný na modelovanie a poťahovanie. Je čisto biely, hladký a pružný a veľmi dobre sa s ním pracuje. Okrem bieleho marcipánu máme v ponuke červený a ružový. Všetky tri farby možno samozrejme medzi sebou bez obáv miešať.

Pokiaľ chcete marcipán použiť na potiahnutie okrúhlej torty s priemerom cca 25 cm, alebo štvorcovej s dĺžkou 20 cm, budete potrebovať dve balenia, tj, 0,5 kg marcipánovej hmoty. Pred nanášaním treba dobre premiesiť a následne rovnomerne rozváľať valčekom na tenkej vrstve

Červený marcipán Passion Red 250 g - FunCakes

Červený marcipán Passion Red 250 g - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky