Chladiace mriežka - skladací stohovateľný stojanček -

Chladiace mriežka - skladací stohovateľný stojanček -

12.67 EUR

Výnimočný tovar, Chladiace mriežka - skladací stohovateľný stojanček - čo nám vyrába - tento hit získate za jedinečnú cenu 12.59 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Limitovaná edícia produktu Chladiace mriežka - skladací stohovateľný stojanček - od známeho výrobcu - tento hit môžete získať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 12.59 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. No a to sa jednoducho oplatí..

Praktická stohovateľná chladiace mriežka 39x28 cm na cukrovinky, chleba, sušenie ovocia či byliniek.

Chladiace mriežka v nerezovom prevedení (je možné umývať v umývačke riadu) sa hodí na chladnutia cukrovinky, zdobenie, kedy potrebujete preliať dezert čokoládou alebo polevou, skvelý aj na odpočinutie čerstvo vytiahnutého chleba alebo korpusu. Sušíte bylinky, huby alebo ovocie? Aj k tomu sa vám hodí táto kvalitne vykonaná mriežka s odklápacími nožičkami. Stojan je skladací, ľahko ju schováte do zásivky alebo na kraj skrinky, kde tak zaberie naozaj len málo miesta.

Podložka je vďaka precízne tvarovaným nôžkam stohovateľný, kúpte si dve, tri alebo pokojne päť mriežok a získate tak ďalšie miesto pre vaše dobroty.

Dĺžka: 39 cm
Šírka: 28 cm
Rozložená výška: 8 cm
Max. nosnosť na jedno poschodie: 3.00 kg

Parametre produktu Chladiace mriežka - skladací stohovateľný stojanček -

  • Názov: Chladiace mriežka - skladací stohovateľný stojanček -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 12.59 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Chladiace mriežka - skladací stohovateľný stojanček -

Chladiace mriežka - skladací stohovateľný stojanček -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky