Chňapka bavlna NEJLEPŠÍ MAMINKA CZ - ORION

Chňapka bavlna NEJLEPŠÍ MAMINKA CZ - ORION

3.88 EUR

Ponuka pre vás: Chňapka bavlna NEJLEPŠÍ MAMINKA CZ - ORION čo odoberáme od výrobcu ORION - tento produkt obchodujeme s neuveriteľnou zľavou za 3.86 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Kategória: 
Značka: 
SKU: 8592381159672
Do obchodu

Popis

ORION

Limitovaná edícia produktu Chňapka bavlna NEJLEPŠÍ MAMINKA CZ - ORION od známej značky ORION - tento hit nájdete v hustej akciu za 3.86 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Chňapka kuchyňská s poutkem a s magnetem NEJLEPŠÍ MAMINKA. Ochrání Vaše ruce při vaření a pečení před popálením. Usnadní manipulaci s horkým nádobím. Možnost zavěšení. Materiál: 50 % bavlna, 50 % polyester. Rozměry: d. 28 cm, š. 16 cm. Chňapka kuchyňská s poutkem a s magnetem NEJLEPŠÍ MAMINKA. Ochrání Vaše ruce při vaření a pečení před popálením. Usnadní manipulaci s horkým nádobím. Možnost zavěšení. Materiál: 50 % bavlna, 50 % polyester. Rozměry: d. 28 cm, š. 16 cm.

Parametre produktu Chňapka bavlna NEJLEPŠÍ MAMINKA CZ - ORION

  • Názov: Chňapka bavlna NEJLEPŠÍ MAMINKA CZ - ORION
  • EAN: 8592381159672
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 3.86 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Chňapka bavlna NEJLEPŠÍ MAMINKA CZ - ORION

Chňapka bavlna NEJLEPŠÍ MAMINKA CZ - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky