Čierna gélová farba Midnight Black PME - PME

Čierna gélová farba Midnight Black PME - PME

3.84 EUR

Akostný Čierna gélová farba Midnight Black PME - PME od obľúbenej spoločnosti PME - tento hit zaobstaráte s úžasnou cenovkou 3.84 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Neplaťte inde viac než musíte..

Značka: 
SKU: 5060281183118
Do obchodu

Popis

PME

Top produkt, Čierna gélová farba Midnight Black PME - PME od obľúbenej spoločnosti PME - tento hit nájdete v hustej akciu za 3.84 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Gélová farba sýto čierna na zafarbovanie poťahovacích a modelovacích hmôt.

Koncentrovaná gélová farba vhodná na farbenie poťahovacích či modelovacích hmôt.

Čiernou gélovou farbou môžete zafarbovať marcipán, smartflex, gúm-pastu a ďalšie poťahovacie a modelovacie hmoty. Pre získanie väčšej hutnosti a pružnosti hmoty určenej na tvarovanie je vhodné pridať prášok Tylo. Farbu môžete zmiešať s malým množstvom alkoholu a ďalej ju používať na potieranie plôch na modelovacích a poťahovacích hmotách pomocou štetca. Pre zosvetlenie pridajte bielobu.

Farbu možno pridať aj do krémov a piškót. V tomto prípade môžete tortu vylepšiť príchuťou ovocia, s ktorým je táto farba spojená. Modrou vyniknú napríklad čučoriedky, fialkovou zasa černice a čierna ríbezľa. Farbou môžete farbiť aj makrónky.

Pre dokonale čiernu farbu finálneho produktu odporúčame použiť ako základ tmavú poťahovaciu hmotu (napr. čokoládovú), vďaka čomu bude treba na dokonalé prefarbenie menšie množstvo čierneho farbiva, prípadne si môžete pomôcť kakaom.

Hmotnosť: 25 g

Parametre produktu Čierna gélová farba Midnight Black PME - PME

  • Názov: Čierna gélová farba Midnight Black PME - PME
  • EAN: 5060281183118
  • Výrobca: PME
  • Cena: 3.84 EUR
  • Netto váha: 25 g
  • Farba: Černá
Pozrite si všetky produkty značky
Čierna gélová farba Midnight Black PME - PME

Čierna gélová farba Midnight Black PME - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky