Čierna gélová farba Midnight Black PME - PME

Čierna gélová farba Midnight Black PME - PME

3.54 EUR

Diskontný Čierna gélová farba Midnight Black PME - PME originálne od labelu PME - tento produkt obchodujeme v sezónne zľave za 3.55 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 5060281183118
Do obchodu

Popis

PME

Unikátny Čierna gélová farba Midnight Black PME - PME od popredného výrobcu PME - tento produkt kúpite v bombastické akcii za 3.55 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Neplaťte inde viac než musíte..

Gélová farba sýto čierna na zafarbovanie poťahovacích a modelovacích hmôt.

Koncentrovaná gélová farba vhodná na farbenie poťahovacích či modelovacích hmôt.

Čiernou gélovou farbou môžete zafarbovať marcipán, smartflex, gúm-pastu a ďalšie poťahovacie a modelovacie hmoty. Pre získanie väčšej hutnosti a pružnosti hmoty určenej na tvarovanie je vhodné pridať prášok Tylo. Farbu môžete zmiešať s malým množstvom alkoholu a ďalej ju používať na potieranie plôch na modelovacích a poťahovacích hmotách pomocou štetca. Pre zosvetlenie pridajte bielobu.

Farbu možno pridať aj do krémov a piškót. V tomto prípade môžete tortu vylepšiť príchuťou ovocia, s ktorým je táto farba spojená. Modrou vyniknú napríklad čučoriedky, fialkovou zasa černice a čierna ríbezľa. Farbou môžete farbiť aj makrónky.

Pre dokonale čiernu farbu finálneho produktu odporúčame použiť ako základ tmavú poťahovaciu hmotu (napr. čokoládovú), vďaka čomu bude treba na dokonalé prefarbenie menšie množstvo čierneho farbiva, prípadne si môžete pomôcť kakaom.

Hmotnosť: 25 g

Parametre produktu Čierna gélová farba Midnight Black PME - PME

  • Názov: Čierna gélová farba Midnight Black PME - PME
  • EAN: 5060281183118
  • Výrobca: PME
  • Cena: 3.55 EUR
  • Energetická hodnota: 620 kcal
  • Netto váha: 25 g
Pozrite si všetky produkty značky
Čierna gélová farba Midnight Black PME - PME

Čierna gélová farba Midnight Black PME - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky