Čierny marcipán Midnight Black 250 g - FunCakes

Čierny marcipán Midnight Black 250 g - FunCakes

5.56 EUR

Váš obľúbený tovar, Čierny marcipán Midnight Black 250 g - FunCakes od obľúbenej spoločnosti FunCakes - tento produkt doručujeme s neuveriteľnou zľavou za 5.58 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 8718274810271
Do obchodu

Popis

FunCakes

Váš obľúbený tovar, Čierny marcipán Midnight Black 250 g - FunCakes so známou značkou FunCakes - tento hit zaobstaráte vo zľavové akciu za 5.58 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Farebný marcipán "polnočná čierna", hmotnosť 250 g. Skvelý na poťahovanie aj modelovanie.

Farebný marcipán "Polnočná čierna"

Čierny marcipán má prirodzenú mandľovú chuť a vôňu. Môžete ním poťahovať torty a ďalšie zákusky. Ďalej je využiteľný na zdobenie mnohých tematických tort. Nesmie chýbať na tortách s automobilovou tematikou. Krásne s ním vyniknú písmená, keď čiernou farbou obtiahnete kontúry. Z marcipánu môžete vytvárať drobné 3D tvary alebo vypichovať ornamenty, písmená a ďalšie dekoratívne tvary. Čierna farba sa bude hodiť aj pre strašidelnú halloweensku tematiku. Pre zhutnenie hmoty pre tvarovanie tenkých tvarov môžete použiť prášok Tylo. Pred poťahovaním alebo modelovaním hmotu dôkladne prepracujte. Pred poťahovaním torty vyvaľkajte plát tenký asi 0,3 - 0,5 cm. Počas vaľkania plát podsypávajte práškovým cukrom. Pri prenášaní na tortu si pomôžte dlhou rúrkou, na ktorú plát omotáte. Na uhladzovanie tort používajte žehličky a uhladzovátka. Pre vytvorenie zaujímavých efektov by sa vám mohli hodiť rôzne kostice.

Vynikajúci rolovaný marcipán od holandskej firmy FunCakes je výborný na modelovanie a poťahovanie. Je čisto biely, hladký a pružný a veľmi dobre sa s ním pracuje. Okrem bieleho marcipánu máme v ponuke červený a ružový. Všetky tri farby možno samozrejme medzi sebou bez obáv miešať.

Pokiaľ chcete marcipán použiť na potiahnutie okrúhlej torty s priemerom cca 25 cm, alebo štvorcovej s dĺžkou 20 cm, budete potrebovať dve balenia, tj, 0,5 kg marcipánovej hmoty. Pred nanášaním treba dobre premiesiť a následne rovnomerne rozváľať valčekom na tenkej vrstve práškového či

Čierny marcipán Midnight Black 250 g - FunCakes

Čierny marcipán Midnight Black 250 g - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky