Čierny rolovaný fondant Raven Black (farebný Fondán) 1 kg - FunCakes

Čierny rolovaný fondant Raven Black (farebný Fondán) 1 kg - FunCakes

11.66 EUR

Kvalitný Čierny rolovaný fondant Raven Black (farebný Fondán) 1 kg - FunCakes od originálneho výrobcu FunCakes - tento produkt ponúkame s extra zľavou za 11.66 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Značka: 
SKU: 8720143515156
Do obchodu

Popis

FunCakes

Veľmi obľúbený produkt Čierny rolovaný fondant Raven Black (farebný Fondán) 1 kg - FunCakes pochádzajúce od značky FunCakes - tento tovar si môžete nechať doručiť s úžasnou cenovkou 11.66 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Rolovaný fondant prefarbený "Havrania čierna" v kilogramovom balení.

Tmavo čierna poťahovacia hmota je vhodná na poťahovanie tort, cupcakes a drobných zákuskov. Flexibilná pružná hmota výborne priľne k povrchu a vytvorí hladký dojem. Výhodou je sýtosť farby, ktorú možno vlastnoručným dofarvovaním hmôt ťažko docieliť. Naviac sa vyhnete zriedeniu hmoty, a tým pádom môžete ľahko manipulovať s dobre tvarovateľnou hmotou, ktorá sa netrhá. Malé balenie sa hodí pre drobné zdobenie menších zákuskov.

Ďalej je hmota vhodná na vykrajovanie a vyrezávanie rôznych tvarov alebo modelovanie postavičiek. Hmotou môžete zdobiť detské aj slávnostné torty pre dospelých a vytvárať efektné ozdoby. Na vylepšenie efektov zdobenia môžete použiť kostice či jedlé púdre. Na prilepenie tvarov k povrchu potiahnutých zákuskov používajte jedlé lepidlo, kráľovskú glazúru alebo domácu zmes z bielka a práškového cukru.

Čiernou farbou oživíte sladkosti na detské halloweenske párty aj ďalšie originálne torty. Čierna farba sa hodí na automobilové i motorkové motívy a ďalšiu tematiku na dotvorenie detailov a obrysov rôznych tvarov. Pre zhutnenie hmoty na dokonalé tvarovanie tenkých tvarov môžete použiť prášok Tylo.

Rolovaný fondant od FunCakes je čierno prefarbená cukrová poťahovacia hmota. Vhodná na poťahovanie korpusov to

Parametre produktu Čierny rolovaný fondant Raven Black (farebný Fondán) 1 kg - FunCakes

  • Názov: Čierny rolovaný fondant Raven Black (farebný Fondán) 1 kg - FunCakes
  • EAN: 8720143515156
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 11.66 EUR
  • Tuky: 6.7 g
  • - z toho nasýtené mastné kyseliny: 4.6 g
Pozrite si všetky produkty značky
Čierny rolovaný fondant Raven Black (farebný Fondán) 1 kg - FunCakes

Čierny rolovaný fondant Raven Black (farebný Fondán) 1 kg - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky