Cihlově/hnědě červený sprej efekt samet 100 ml -

Cihlově/hnědě červený sprej efekt samet 100 ml -

7.75 EUR

Exkluzívny Cihlově/hnědě červený sprej efekt samet 100 ml - od výrobcu - tento artikel je v tento okamih za bombastickú cenu 7.42 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Ponuka pre vás: Cihlově/hnědě červený sprej efekt samet 100 ml - od spoločnosti - tento tovar si môžete objednať takmer zadarmo za 7.2 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Sprej s obsahem kakaového másla pro dosažení efektu sametové struktury na dort nebo zákusky. Barva se může lišit od ilustrační fotografie. 

Chystáte se na moderní dortíky nebo zákusky s efektem sametového povrchu? Nabízíme jako novinku spreje na bázi kakaového másla, které vám vytvoří právě takovou sametovou texturu. 

Čokoládová barva pro mražené, či hodně chladné cukrářské výrobky. Na dortu vytvoří sametový povrch, velice efektní a zdobné. Barva neobsahuje azobarviva (látky, které mohou nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí).

Obsah balení: 100 ml

Dávkování: max 75 g/kg

Parametre produktu Cihlově/hnědě červený sprej efekt samet 100 ml -

  • Názov: Cihlově/hnědě červený sprej efekt samet 100 ml -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 7.2 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Cihlově/hnědě červený sprej efekt samet 100 ml -

Cihlově/hnědě červený sprej efekt samet 100 ml -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky