Čokoláda biela Ariba Bianco 36/38 - 20 kg -

162 EUR

Trhom osvedčený produkt, Čokoláda biela Ariba Bianco 36/38 - 20 kg - obľúbenej značky - tento produkt máte na dosah ruky za mimoriadne nízku cenu 150.82 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Radosť prinášajúci Čokoláda biela Ariba Bianco 36/38 - 20 kg - s akostnou značkou - tento hit môžete zohnať s úžasnou cenovkou 150.82 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Biela čokoláda na pralinky a modelovanie.

Ak hľadáte jemnú a pevnú bielu čokoládu na výrobu praliniek, náplní, čokokrémů alebo figúrok prinášame vám túto lahôdku - pevnú bielu čokoládu Ariba Bay. Určené pre profesionálne použitie.

Čokoláda radu Ariba sa zrodila z vášne z pravej vášne čokoládových majstrov. Presnosť výberu surovín v miestach pôvodu, exkluzívne použitie kakaového masla a prírodné vanilky, hľadanie harmónie chuťou, rôznorodosť chutí a vynikajúce spracovateľnosť sú rysy, ktoré zaručujú čokoládu s neopakovateľnou chuťou.

Hmotnosť balenia: 20 kg

 

Parametre produktu Čokoláda biela Ariba Bianco 36/38 - 20 kg -

  • Názov: Čokoláda biela Ariba Bianco 36/38 - 20 kg -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 150.82 EUR
  • Energetická hodnota: 576 kcal
  • Tuky: 38 g
Pozrite si všetky produkty značky

Čokoláda biela Ariba Bianco 36/38 - 20 kg -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky