Čokoládová poleva extra tmavá - 10 kg - Zeelandia

Čokoládová poleva extra tmavá - 10 kg - Zeelandia

44.77 EUR

Dnes sme vybrali: Čokoládová poleva extra tmavá - 10 kg - Zeelandia od kvalitnej značky Zeelandia - tento hit ľahko nájdete za jedinečnú cenu 42.58 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Zeelandia

Trendy Čokoládová poleva extra tmavá - 10 kg - Zeelandia populárneho výrobcu Zeelandia - tento artikel musíte mať za skvelú cenu 41.32 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Urobte si radosť..

Poleva extra tmavá v kôstkach vhodná na torty, bábovky, cukrovinky, rezy atď.

Tmavá poleva v kôstkach sa ľahko rozpúšťa. Výhodou je, že si môžete sami určiť množstvo, ktoré rozpustíte. Čokoládové kôstky (peniažky) vložte do nádoby, ktorú môžete ponoriť do hrnca s horúcou vodou. Počas rozpúšťania polevu premiešavajte. Dajte pozor, aby sa voda nezačala variť, polevu by to mohlo znehodnotiť. Tiež dbajte na to, aby sa do polevy nedostala voda. Polevu môžete riediť pridaním 100% tuku.

Tmavou polevou môžete vykonávať jemné rebrovanie na svetlých tortách, na bielej poleve alebo čokoládou preliatych dezertoch, rezoch, na roládách a ďalších zákuskoch. Polevou môžete prelievať bábovky a ďalšie pečivo. Hodí sa aj na dekorovanie vianočného a čajového pečiva.

Pre ďalšie dekorácie zdobených zákuskov a cukroviniek môžete použiť buď kontrastnú tmavú polevu alebo cukrové perličky a sypanie. Po zaschnutí polevy môžete pridať originálny efekt nástrekom farebného spreja. Na tmavej farbe výborne vynikne bronzový nástrek, ktorý zákuskom dodá luxusný vzhľad.

Mliečna rozpustná poleva v kvapkách vysokej kvality je veľmi dobre rozpustná. Pre svoj lesk je ideálna na dekoráciu, na namáčanie pečiva a vianočného pečiva.

Imitácia horkej čokolády určená na dekoráciu cukrárskych výrobkov. Základom je rastlinný tuk podobný kakaovému maslu, má príjemnú čokoládovú chuť i vôňu. Poleva sa rýchlo rozpúšťa, zostáva dlho lesklá a je stabilná aj pri vyšších teplotách. Je veľmi plastická, preto je vhodná pre kreatívne zdobenie moderných cukrárskych výrobkov a namáčanie ovocia.

Balenie: 10 kg

 

 

Parametre produktu Čokoládová poleva extra tmavá - 10 kg - Zeelandia

  • Názov: Čokoládová poleva extra tmavá - 10 kg - Zeelandia
  • EAN:
  • Výrobca: Zeelandia
  • Cena: 41.32 EUR
  • Energetická hodnota: 533 kcal
  • Tuky: 35,1 g
Pozrite si všetky produkty značky
Čokoládová poleva extra tmavá - 10 kg - Zeelandia

Čokoládová poleva extra tmavá - 10 kg - Zeelandia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky