Čokoládová poleva mliečna Caribe Milk Disc Master Martini - 1 kg - Master Martini

Čokoládová poleva mliečna Caribe Milk Disc Master Martini - 1 kg - Master Martini

4.76 EUR

Práve je za dobrú cenu Čokoládová poleva mliečna Caribe Milk Disc Master Martini - 1 kg - Master Martini od výrobcu Master Martini - tento hit ľahko nájdete za takmer veľkoobchodnú cenu 4.54 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Master Martini

Poctivý výrobok, Čokoládová poleva mliečna Caribe Milk Disc Master Martini - 1 kg - Master Martini čo odoberáme od výrobcu Master Martini - tento hit môžete zohnať vo výpredajové akciu za 4.4 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Čokoládová poleva mliečna je ideálna na torty, bábovky, cukrovinky i rezy. Jemná čokoládová poleva príjemnej chuti, bez hrudiek.

Čokoládové kôstky tmavé - tmavá čoko poleva vhodná na torty, bábovky, cukrovinky i rezy. Jemná čokoládová poleva príjemnej chuti, bez hrudiek.

Mliečna poleva v kôstkach sa ľahko rozpúšťa. Výhodou je, že si môžete sami určiť množstvo, ktoré rozpustíte. Čokoládové kôstky (peniažky) vložte do nádoby, ktorú môžete ponoriť do hrnca s horúcou vodou. Počas rozpúšťania polevu premiešavajte. Dajte pozor, aby sa voda nezačala variť, polevu by to mohlo znehodnotiť. Tiež dbajte na to, aby sa do polevy nedostala voda. Polevu môžete riediť pridaním 100% tuku.

Mliečnou polevou môžete vykonávať jemné rebrovanie na svetlých tortách, na bielej poleve alebo čokoládou preliatych dezertoch, rezoch, na roládách a ďalších zákuskoch. Polevou môžete prelievať bábovky a ďalšie pečivo. Hodí sa aj na dekorovanie vianočného a čajového pečiva.

Pre ďalšie dekorácie zdobených zákuskov a cukroviniek môžete použiť buď kontrastnú tmavú polevu alebo cukrové perličky a sypanie. Po zaschnutí polevy môžete pridať originálny efekt nástrekom farebného spreja. Na tmavej farbe výborne vynikne bronzový nástrek, ktorý zákuskom dodá luxusný vzhľad.

Mliečna rozpustná poleva v kvapkách vysokej kvality je veľmi dobre rozpustná. Pre svoj lesk je ideálna na dekoráciu, na namáčanie pečiva a vianočného pečiva.

Hmotnosť: 1 kg

 

Parametre produktu Čokoládová poleva mliečna Caribe Milk Disc Master Martini - 1 kg - Master Martini

  • Názov: Čokoládová poleva mliečna Caribe Milk Disc Master Martini - 1 kg - Master Martini
  • EAN:
  • Výrobca: Master Martini
  • Cena: 4.4 EUR
  • Energetická hodnota: 567 kcal
  • Tuky: 35 g
Pozrite si všetky produkty značky
Čokoládová poleva mliečna Caribe Milk Disc Master Martini - 1 kg - Master Martini

Čokoládová poleva mliečna Caribe Milk Disc Master Martini - 1 kg - Master Martini

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky