Čokoládová poleva mliečna Caribe Milk Disc Master Martini - gastrobalenie 20 kg - Master Martini

Čokoládová poleva mliečna Caribe Milk Disc Master Martini - gastrobalenie 20 kg - Master Martini

68.14 EUR

Trhom osvedčený produkt, Čokoládová poleva mliečna Caribe Milk Disc Master Martini - gastrobalenie 20 kg - Master Martini od firmy Master Martini - tento tovar si môžete kúpiť v neopakovateľnej akcii za 64.66 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Master Martini

Diskontný Čokoládová poleva mliečna Caribe Milk Disc Master Martini - gastrobalenie 20 kg - Master Martini od známej značky Master Martini - tento artikel odporúčame s VIP zľavou pre každého za 62.75 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Čokoládové kôstky tmavé - tmavá čoko poleva vhodná na torty, bábovky, cukrovinky i rezy. Jemná čokoládová poleva príjemnej chuti, bez hrudiek.

Mliečna poleva v kôstkach sa ľahko rozpúšťa. Výhodou je, že si môžete sami určiť množstvo, ktoré rozpustíte. Čokoládové kôstky (peniažky) vložte do nádoby, ktorú môžete ponoriť do hrnca s horúcou vodou. Počas rozpúšťania polevu premiešavajte. Dajte pozor, aby sa voda nezačala variť, polevu by to mohlo znehodnotiť. Tiež dbajte na to, aby sa do polevy nedostala voda. Polevu môžete riediť pridaním 100% tuku.

Mliečnou polevou môžete vykonávať jemné rebrovanie na svetlých tortách, na bielej poleve alebo čokoládou preliatych dezertoch, rezoch, na roládách a ďalších zákuskoch. Polevou môžete prelievať bábovky a ďalšie pečivo. Hodí sa aj na dekorovanie vianočného a čajového pečiva.

Pre ďalšie dekorácie zdobených zákuskov a cukroviniek môžete použiť buď kontrastnú tmavú polevu alebo cukrové perličky a sypanie. Po zaschnutí polevy môžete pridať originálny efekt nástrekom farebného spreja. Na tmavej farbe výborne vynikne bronzový nástrek, ktorý zákuskom dodá luxusný vzhľad.

Mliečna rozpustná poleva v kvapkách vysokej kvality je veľmi dobre rozpustná. Pre svoj lesk je ideálna na dekoráciu, na namáčanie pečiva a vianočného pečiva.

Parametre produktu Čokoládová poleva mliečna Caribe Milk Disc Master Martini - gastrobalenie 20 kg - Master Martini

  • Názov: Čokoládová poleva mliečna Caribe Milk Disc Master Martini - gastrobalenie 20 kg - Master Martini
  • EAN:
  • Výrobca: Master Martini
  • Cena: 62.75 EUR
  • Energetická hodnota: 567 kcal
  • Tuky: 35 g
Pozrite si všetky produkty značky
Čokoládová poleva mliečna Caribe Milk Disc Master Martini - gastrobalenie 20 kg - Master Martini

Čokoládová poleva mliečna Caribe Milk Disc Master Martini - gastrobalenie 20 kg - Master Martini

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky