Čokoládová poleva tmavá - 1 kg - Holandsko

Čokoládová poleva tmavá - 1 kg - Holandsko

7.34 EUR

Jasný hit, Čokoládová poleva tmavá - 1 kg - Holandsko od spoločnosti Holandsko - tento artikel neprepásnite po zlacnenie za 7.05 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Holandsko

Perfektný Čokoládová poleva tmavá - 1 kg - Holandsko od obľúbenej spoločnosti Holandsko - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v časovej obmedzenej zľave za 6.84 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neplaťte inde viac než musíte..

Čokoládové kôstky z tmavej polevyvhodné na torty, bábovky, cukrovinky či rezy.

Čokoládové kôstky tmavé - tmavá čoko poleva vhodná na torty, bábovky, cukrovinky i rezy. Jemná čokoládová poleva príjemnej chuti, bez hrudiek.

Tmavá poleva v kôstkach sa ľahko rozpúšťa. Výhodou je, že si môžete sami určiť množstvo, ktoré rozpustíte. Čokoládové kôstky (peniažky) vložte do nádoby, ktorú môžete ponoriť do hrnca s horúcou vodou. Počas rozpúšťania polevu premiešavajte. Dajte pozor, aby sa voda nezačala variť, polevu by to mohlo znehodnotiť. Tiež dbajte na to, aby sa do polevy nedostala voda. Polevu môžete riediť pridaním 100% tuku.

Tmavou polevou môžete vykonávať jemné rebrovanie na svetlých tortách, na bielej poleve alebo čokoládou preliatych dezertoch, rezoch, na roládách a ďalších zákuskoch. Polevou môžete prelievať bábovky a ďalšie pečivo. Hodí sa aj na dekorovanie vianočného a čajového pečiva.

Pre ďalšie dekorácie zdobených zákuskov a cukroviniek môžete použiť buď kontrastnú tmavú polevu alebo cukrové perličky a sypanie. Po zaschnutí polevy môžete pridať originálny efekt nástrekom farebného spreja. Na tmavej farbe výborne vynikne bronzový nástrek, ktorý zákuskom dodá luxusný vzhľad.

Tmavá rozpustná poleva v kvapkách vysokej kvality je veľmi dobre rozpustná. Pre svoj lesk je ideálna na dekoráciu, na namáčanie pečiva a vianočného pečiva.

Rozpustite v horúcom vodnomParametre produktu Čokoládová poleva tmavá - 1 kg - Holandsko

  • Názov: Čokoládová poleva tmavá - 1 kg - Holandsko
  • EAN:
  • Výrobca: Holandsko
  • Cena: 6.84 EUR
  • Energetická hodnota: 533 kcal
  • Tuky: 35,1 g
Pozrite si všetky produkty značky
Čokoládová poleva tmavá - 1 kg - Holandsko

Čokoládová poleva tmavá - 1 kg - Holandsko

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky