Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - 1 kg - Master Martini

Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - 1 kg - Master Martini

4.79 EUR

Toto si zamilujete: Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - 1 kg - Master Martini od firmy Master Martini - tento tovar si môžete nechať dodať vo zľavové akciu za 4.57 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Master Martini

Príjemné pocity nadväzujúci Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - 1 kg - Master Martini čo nám vyrába Master Martini - tento hit môžete zaobstarať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 4.44 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Neplaťte inde viac než musíte..

Čokoládové kôstky z tmavej polevy vhodná na torty, bábovky, cukrovinky, rezy atď. Jemná čokoládová poleva príjemnej chuti, bez hrudiek.

Tmavá poleva v kôstkach sa ľahko rozpúšťa. Výhodou je, že si môžete sami určiť množstvo, ktoré rozpustíte. Čokoládové kôstky (peniažky) vložte do nádoby, ktorú môžete ponoriť do hrnca s horúcou vodou. Počas rozpúšťania polevu premiešavajte. Dajte pozor, aby sa voda nezačala variť, polevu by to mohlo znehodnotiť. Tiež dbajte na to, aby sa do polevy nedostala voda. Polevu môžete riediť pridaním 100% tuku.

Tmavou polevou môžete vykonávať jemné rebrovanie na svetlých tortách, na bielu polevu alebo čokoládou preliatych dezertoch, rezoch, na roládách a ďalších zákuskoch. Polevou môžete prelievať bábovky a ďalšie pečivo. Hodí sa aj na dekorovanie vianočného a čajového pečiva.

Pre ďalšie dekorácie zdobených zákuskov a cukroviniek môžete použiť buď kontrastnú tmavú polevu alebo cukrové perličky a sypanie. Po zaschnutí polevy môžete pridať originálny efekt nástrekom farebného spreja. Na tmavej farbe výborne vynikne bronzový nástrek, ktorý zákuskom dodá luxusný vzhľad.

Horká rozpustná poleva v kvapkách vysokej kvality je veľmi dobre rozpustná. Pre svoj lesk je ideálna na dekoráciu, na namáčanie pečiva a vianočného pečiva.

Hmotnosť: 1 kg

Parametre produktu Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - 1 kg - Master Martini

  • Názov: Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - 1 kg - Master Martini
  • EAN:
  • Výrobca: Master Martini
  • Cena: 4.44 EUR
  • Energetická hodnota: 562 kcal
  • Tuky: 36 g
Pozrite si všetky produkty značky
Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - 1 kg - Master Martini

Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - 1 kg - Master Martini

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky