Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - gastrobalenie 10 kg - Master Martini

Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - gastrobalenie 10 kg - Master Martini

40.54 EUR

V akcii je len tu Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - gastrobalenie 10 kg - Master Martini od obľúbeného výrobcu Master Martini - tento tovar si môžete kúpiť s neuveriteľnou zľavou za 40.55 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Master Martini

Spokojnosť prinášajúci Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - gastrobalenie 10 kg - Master Martini čo berieme od značky Master Martini - tento artikel objednávajte pri likvidácii skladu za neprekonateľných 39.36 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Čokoládové kôstky z tmavej polevy vhodná na torty, bábovky, cukrovinky či rezy. Tmavá čokoládová poleva príjemnej chuti, bez hrudiek.

Tmavá poleva v kôstkach sa ľahko rozpúšťa. Výhodou je, že si môžete sami určiť množstvo, ktoré rozpustíte. Čokoládové kôstky (peniažky) vložte do nádoby, ktorú môžete ponoriť do hrnca s horúcou vodou. Počas rozpúšťania polevu premiešavajte. Dajte pozor, aby sa voda nezačala variť, polevu by to mohlo znehodnotiť. Tiež dbajte na to, aby sa do polevy nedostala voda. Polevu môžete riediť pridaním 100% tuku.

Tmavou polevou môžete vykonávať jemné rebrovanie na svetlých tortách, na bielu polevu alebo čokoládou preliatych dezertoch, rezoch, na roládách a ďalších zákuskoch. Polevou môžete prelievať bábovky a ďalšie pečivo. Hodí sa aj na dekorovanie vianočného a čajového pečiva.

Pre ďalšie dekorácie zdobených zákuskov a cukroviniek môžete použiť buď kontrastnú tmavú polevu alebo cukrové perličky a sypanie. Po zaschnutí polevy môžete pridať originálny efekt nástrekom farebného spreja. Na tmavej farbe výborne vynikne bronzový nástrek, ktorý zákuskom dodá luxusný vzhľad.

Horká rozpustná poleva v kvapkách vysokej kvality je veľmi dobre rozpustná. Pre svoj lesk je ideálna na dekoráciu, na namáčanie pečiva a vianočného pečiva.

Hmotnosť: 10 kg

 

 

Parametre produktu Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - gastrobalenie 10 kg - Master Martini

  • Názov: Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - gastrobalenie 10 kg - Master Martini
  • EAN:
  • Výrobca: Master Martini
  • Cena: 39.36 EUR
  • Energetická hodnota: 562 kcal
  • Tuky: 36 g
Pozrite si všetky produkty značky
Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - gastrobalenie 10 kg - Master Martini

Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - gastrobalenie 10 kg - Master Martini

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky